Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ulotny Biznes

(1)
2014-08-21 10:40 | IwonaJulia
W artykule dotyczącym linii 4you Airlines pojawiło się twierdzenie jakoby to EUROLOT realizował loty czarterowe dla tego przewoźnika tymczasem realizacja ta sprowadza się jedynie do firmowania kodem K2 czyli symbolem Eurolotu rejsów czarterowych linii 4You Airlines. Z uwagi na to, że 4you nie ma najważniejszych zezwoleń na taką działalność i nie posiada ani jednego samolotu, wypożycza je od ukraińskiego przewoźnika Yan Air i to ten przewoźnik de facto obsługuje loty czarterowe nad Morze Śródziemne.
Sprawę znam dosyć dokładnie albowiem zakupiłam wycieczkę z polskiego biura podróży, a przewoźnikiem miał być EUROLOT, zaznaczam, że nigdy nie zdecydowałabym się na przelot z ukraińskim przewoźnikiem. Przypominam, że to samolot tej linii miał dwa tygodnie temu awaryjne lądowanie w Bułgarii ( lot czarterowy z Turcji do Poznania) Znam osoby, które leciały feralnym lotem i były wcześniej przekonane, że rejs realizowany będzie przez polskiego przewoźnika.
Zgodnie z informacją uzyskaną z EUROLOTu, linia ta obsługuje jedynie loty regularne natomiast przeloty czarterowe realizuje 4You Airlines ( de facto ukraiński Yan Air)
Reasumując- warto wiedzieć, że przy zakupie wycieczki nad Morze Śródziemne gdzie przewoźnikiem ( czarterowym) jest Eurolot polecimy z ukraińskim Yan Air. Wydaje mi się, że większość klientów biur podróży nie ma takiej świadomości.