Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Filmowa afera z CBA w roli głównej

(5)
O tym, jak CBA z Białegostoku rozbijało wielką aferę korupcyjną w świecie filmu, przesłuchując dwie panie przy kawiarnianym stoliku i wierząc im na słowo we wszystko oraz jak leci.
 • 2014-08-27 10:31 | amigos

  Strach się bać

  Brrrrr...
 • 2014-08-27 14:32 | mopus11

  Re:Filmowa afera z CBA w roli głównej

  Ciołki
  Barany
  Anormalni
 • 2014-08-28 10:00 | janadam48

  Re:Filmowa afera z CBA w roli głównej

  To naprawdę miało miejsce?! Jeżeli tak to nie dziwię się premierowi,że nie przejmuje kontroli nad tymi specami. Oni sami się zlikwidują. Czy ten cudotwórca CBA jeszcze żyje? On powinien dostać order uśmiechu. Przy tych sierotach Julka Pitera wyrasta na agenta 007. Skąd qrwa bierzecie takich specjalistów. Nie chcę aby z moich podatków utrzymywać takie coś. Premierze jeżeli masz chociaż jedno jajo to rozpieprz to dziadostwo. Twoi ludzie,czy będzie CBA czy nie to i tak biorą.
 • 2014-08-28 11:05 | sol3zna

  Re:Filmowa afera z CBA w roli głównej

  „..Decyzją prokuratora mają je przeprowadzać funkcjonariusze CBA w siedzibie białostockiej delegatury.” - i tyle w sprawie wyjaśnienia o co kaman... dlatego dobrze pracować w służbach... nigdy cię nie ukrają... ach... jak ja im zazdroszczę
 • 2014-08-29 12:53 | abchaz

  Sużby wiecznie żywe

  "Sużby" wiecznie żywe - jak Lenin.I coraz bardziej kosztowne i coraz bardziej szkodliwe.Jak Lenin.
  Apele do premiera "by coś z tym zrobił" są całkowicie chybione.A co On z tego bedzie miał ?.
  Supki nie wzrosno a i tak jest na wylocie i takie, excuse le mot, pierdoły ,nie mogą zaprzątac mysli Europejczyka.
  Nadzieje,ze Oni sami się zlikwidują dowodzą rozmiękczenia mózgu lub braku rozpoznania co do świetlanej roli sużb w III RP.
  Wiecznie zywych -jak Lenin.