Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przekonanie, że PiS nieuchronnie zmierza po władzę, rodzi nowe postawy: że nie będzie tak źle, że Platformie należy się kara, a zmiana władzy to przecież rzecz normalna. I tak by było, gdyby PiS było normalną partią opozycyjną.
  • 2014-08-27 11:38 | abchaz

perswazja

Perswazja była by ,moim zdaniem,bardziej skuteczna gdyby autorzy mogli naświetlic przyczyny ,dla których wyborca musi wybierac między dżumą i cholerą.Wypadało by, choc półgębkiem,wspomniec o zasługach Agory i Polityki (jeden czort) w systematycznym, długoletnim i każdymi metodami (cel uświęca) zwalczaniu wszelkich lewicowych sił politycznych.
  • 2014-08-27 13:02 | monogramus

Re:Czego nie widzą krytycy Platformy

Gdyby SLD nie zajmowało się gejami, genderami i zwalczaniu religii to wzięliby całą władzę. Niestety polak katolik nie jest jeszcze gotowy na lewicę z zachodniej Europy.
    A tak mamy wybór między dżumą a cholerą.
  • 2014-08-27 14:09 | wladimirz

OK PiS nie jest normalną partią, ale PO też nie... ;-)

Generalnie cały ten klincz PO i PiS jest na tyle destrukcyjny dla Polski, że trzeba go przerwać!! Jeśli wymaga to dopuszczenia na chwilę do władzy PiS to trudno!!! ;-) Bo autorzy niczego nie napisali o stylu rządzenia Donalda Tuska, zwłaszcza jego konsekwentnie stosowanej zasadzie polityki kadrowej promowania absolutnych miernot i dyletantów na ważne funkcje państwowe i samorządowe, żeby tylko mu przypadkiem jakaś konkurencja nie wyrosła! Ten sposób uprawiania polityki kadrowej jego nominaci przenoszą błyskawicznie w dół ... ;-)
  • 2014-08-27 14:12 | Nexus

Moja matka, teść i teściowa tuż przed emeryturą otrzymali w prezencie wydłużenie lat pracy. Obie kobiety ledwo żyją pracują jako sprzątaczka i kucharka w DPSie. Cała trójka uważa że Kaczyński to świr ale po tym numerze na Tuska nie zagłosują. Co niby mam im powiedzieć?

Dziś czytam bełkot Rostowskiej o tym jakim strasznym złem jest Karta Nauczyciela i że jak PO wygra wybory a ona pozostanie ministrem to Kartę zlikwiduje... Jestem nauczycielem, głosowałem na Tuska ale jak ma za ministra kogoś takiego jak Rostowska to ja już wolę oszołomów z PiSu.
  • 2014-08-27 14:31 | wladimirz

Fakt! Wystąpienie wielopartyjnej Kluzik(wcześniej jej nominacja!) to strzał Tuska we własną stopę ... ;-)

• 2014-08-27 15:23 | janadam48

Uważam, że po dzisiejszym wystąpieniu premiera pana Tuska, pan prezydent Komorowski powinien zaproponować rozwiązanie parlamentu i sejmu. Ja już mam po dziurki w nosie tej letniej wody. Pan premier wypalił już się doszczętnie. Kolejne wchodzenie do du..py emerytom i rodzinom o niskich dochodach jest kpiną ze swoich wyborców. Również wystąpienia ministrantów uważam za totalną wiochę. Ciągle nie mogę się nadziwić jakie miernoty spały na tym styropianie. Wzorcem tych miernot było dzisiejsze wystąpienie minister oświaty. Ci ministranci, oprócz pani Bieńkowskiej to najczystrzej wody leserstwo bez mózgu. Sądziłem, że pan premier zechce odnieść się do afery, ubezpieczenia rolników, funduszu kościelnego i innych spraw istotnych dla naszej gospodarki. Niestety zawiodłem się. Mamy kolejny wyciek letniej wody bez gwarancji,że nawet te śmieszne obietnice zostaną spełnione. Moim zdaniem udział w wyborach jest stratą czasu. Oni i tak mają nas w nosie!!!
  • 2014-08-27 20:57 | sewa1

malkontenci

Wszystkim malkontentom, którym albo za mało reform albo za dużo letniej wody, proponuję wgląd w to co dzieje się na Węgrzech: http://www.project-syndicate.org/commentary/thorsten-benner-and-wolfgang-h--reinicke-demand-that-eu-leaders-force-hungary-s-authoritarian-prime-minister-to-change-course

W skrócie: Orban powołuje własnych komisarzy we władzach uniwersyteckich, którzy w razie czego mogą zawetować decyzje budżetowe uczelni. Chcecie tego samego? Pytam bo wybór między PO a PiS to w istocie wybór między republikanizmem a pełzającym, narodowo-religijnym autorytaryzmem jak w Rosji.

Kaczyński nie odda szybko władzy po raz drugi. Co do lewicy, to nie wina PO że Miler i Palikot nie stają na wysokości zadania i przy takiej prawicy, przy takim kościele, zajmują się pierdołami zamiast sensownie zagospodarować elektorat centro-lewicowy.
  • 2014-08-28 14:51 | JakubS

nie rozumiem skąd przekonanie autorów o tym że PiS to partia autorytarna która doprowadzi do dyktatury?

trzy strony paplaniny i ani jednego argumentu, słabość człowieka ogarnia czytając takie wypociny.

może jakeiś konkrety panowie autorzy?
  • 2014-09-19 10:01 | rosomak

Właśnie przez takich Nexusów i ich sterane pracą rodziny otrzymamy w prezencie Rosję w Polsce. Młode pokolenie nie ma pojęcia o PRL, więc musi zakosztować jak to smakuje, ha, ha!
  • 2014-09-19 10:03 | rosomak

Kasandry też nikt nie słuchał. Głupia i tyle...