Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

(17)
Czy to już koniec chrześcijan w Iraku i na Bliskim Wschodzie?
 • 2014-08-29 13:46 | Robert77

  Wszystko przez monoteizm

  Problemem jest religia i Bóg a konkretnie pierwsze przykazanie "Jam jest Pan Bóg twój, nie będziesz miał innych bogów obok mnie". To przez te chore ideologie te ludy się tam wyrzynają.
 • 2014-09-06 15:25 | Saurom

  oto wynik poparcia wojny w Iraku panie Szostkiewicz

  Panie Szostkiewicz to jest właśnie skutek popierania przez Politykę wojny w Iraku. Trzeba było milczeć w 2002 2003 roku lub protestować. Jakoś sobie nie przypominam, żeby wtedy tak teraz troszczący się o chrześcijan w Iraku Szostkiewicz et consortes protestowali.
 • 2014-09-06 15:42 | Janek

  Początek końca na Bliskim Wschodzie

  Jaką znowu wojną z Saddamem Husajnem (Barak Husjan Obama to może rodzina?) panie kochany? Toż to była żydowska rzeź, bombardowania dzień i noc, „szok i przerażenie”, tak jak „Płynny Ołów”, czy „Protective Edge” w Palestynie, podobnie w Syrii oraz Iraku, gdzie psychopaci pod wodzą żydowskiego szpicka al –Baghdadiego, kumpla McCaina i s-ki mordują chrześcijan.

  Tak zwane przez żydowskie media „państwo islamskie”, żeby nadać tej bandzie terrorystów podmiotowość w świadomości społecznej, zostało utworzone przez USA oraz Izrael, czyli Izrael, a nie powstało w wyniku konfliktu plemiennego. To dzieło CIA oraz Mossadu, instytucji nad którymi nie panuje nikt, tak samo naj nad służbami specjalnymi w Polsce, co orzekł oficjalnie NIK, a właściwie panują ci, którzy panują także nad naszymi oraz ich rządami.

  To jest żydowski mord.
 • 2014-09-06 19:06 | Pan Jurek

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Powinni podziekowac Hamerykancom!
 • 2014-09-07 10:24 | ecres

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  A kiedy był początek.?I czy to arabowie wysyłali swoje dzieci na krucjaty w imię swego Boga./?Po cholerze dżuma za tamtych lat ,Wtedy ,mikrobowa ,dziś ,mózgowa homo sapiensa.Bo bogacze i zbrojeniówka musi z czegoś żyć.A wirus szaleństwa przeludnionego świata ,wisi nad biedakami.
 • 2014-09-07 11:22 | Dag

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Islam jest okolo 600 lat mlodszy od chrzescijanstwa, ktore mialo okres w ktorym dzialalo dokladnie jak ISIS. Prawdopodobnie Islam potrzebuje czasu aby stac sie niegrozny.

  Nie w tym jednak tkwi problem.

  Problemem jest jakakolwiek wiara w Boga. Ludzie wierzacy w slowa napisane w epoce brazu gdzies tam na Bliskim Wschodzie sa niespelna umyslu, to znaczy, sa szalencami. Wiara w przyjaciela w niebie, znajacego Twoje mysli i wymagajacego skladania mu holdow bo jest zazdrosny o innych Bogow jest glupota, ktora prowadzi do powaznych konsekwencji. Czas z tym skonczyc poprzez edukacje.

  Czy jednak mamy czas na to?

  Byc moze jest juz za pozno i bedziemy musieli walczyc na smierc i zycie z wyznawcami Islamu, ktorzy zapukaja do naszych drzwi trzymajac Koran w prawej rece i Kalasznikowa w lewej.
 • 2014-09-08 04:14 | mr.off

  Chrzescijanie z Francji i Anglii uczynili Bliski Wschod tykajaca bomba konczac (oficjalnie) ere kolonializmu

  Atak USA (Zachodu, w ktorym uczestniczyla Polska) na Irak z inspiracji Izraela/neocons i amerykanskiego Wielkiego [Oil] Kapitalu , ktory zniszczyl PANSTWO IRACKIE - a wiec fundament jakiejkolwiekm wladzy panstwowej - uczynil lata temu szanse Al Kaidzie. A dzis ISIS.

  Detale tu:

  'The Middle East That France and Britain Drew Is Finally Unravelling
And there's very little the U.S. can do to stop it'  NEW REPUBLIC

  By John B. Judis

  June 26 2014

  * * *

  'The Hard Hand of the Middle East'

  STRATFOR
  By Robert Kaplan
  August 21, 2014


  * * *
  'How Saudi Arabia Helped Isis Take Over the North of Iraq'

  A speech by an ex-MI6 boss hints at a plan going back over a decade.

  INDEPENDENT
  BY PATRICK COCKBURN
  JULY 13, 2014

  * * *

  ‘You Can't Understand ISIS If You Don't Know the History of Wahhabism in Saudi Arabia’

  Alastair Crooke
  Fmr. MI-6 agent; Author, 'Resistance: The Essence of Islamic Revolution'
  Huff Post
  08/27/2014

  http://huff.to/1q5duZn

  * * *
  'Middle East Time Bomb: The Real Aim of ISIS Is to Replace the Saud Family as the New Emirs of Arabia'

  HUFFINGTON POST
  Alastair Crooke
  Fmr. MI-6 agent; Author, 'Resistance: The Essence of Islamic Revolution'
  09/02/2014


  * * *

  'Israel Persecutes Christians'

  http://youtu.be/-lfCqisw8uQ

  PS.

  Wiecej tekstow zrodlowych na powyzszy temat na blogu: www.tokfm.pl/blogi/loza-szydercy.
 • 2014-09-08 04:51 | mr.off

  PS. 'Israelis: Who is Jesus to you?'


  http://youtu.be/UCUxTFt8pB0
 • 2014-09-08 13:15 | camel

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Janku, wydaje mi się, że w Polsce pojawi się szansa na poprawę dopiero wtedy, kiedy tacy ludzie jak ty będą zagrożeni sądem i karą za łajdackie słowa. Nie chodzi tutaj o ciebie, tresura w młodości spowodowała, że jesteś jednostką straconą. Chodzi o młodych, którzy właśnie podlegają katolickiej obróbce i przygotowaniu do nienawiści. Ich trzeba chronić przed tym, co dotknęło ciebie. Tylko w nich nadzieja naszego narodu na wydobycie się z zalewu ciemnoty.
 • 2014-09-08 13:30 | camel

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  No ale gdzie ten Izrael? Trzeba go wszędzie podczepiać? I gdzie ta inspiracja? Co do tego ma filmik z człowiekiem pytającym mieszkanców Izraela o Jezusa? Filmik pod zwodniczym tytułem 'Israel Persecutes Christians' pokazuje coś odwrotnego, mimo wielkich wysiłków twórcow, aby udowodnić tytułową tezę. Wszystko razem nudne i wtórne. Po co te wrzutki? Mądrych nie przekabacisz, głupców już masz.
 • 2014-09-08 18:28 | FLY

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Po co płakać teraz , jeśli popierało się rozwalenie Jugoslawii , Iraku , omal nie Syri - dzięki Putinowi !
  Państwa - irackie i syryjskie były JEDYNYMI cywilizowanymi ( w miarę oczwiście ) ŚWIECKIMI reżimami na gruncie islamu ! Obowiązywały tam jakieś prawa cywilizowanego świata - np. równouprawnie kobiet i religi .
  Teraz jest ARMAGEDON made by USA .
  Uprzejmie informuję , że to samo robią USA na Ukrainie ze ślepym poparciem Szostkiewicza !
  Potem znowu będzie płakał !
  ps. Czy nie dotarły do Red. słuchy , że MH 17 najprawdopodobniej zestrzelili banderowcy ? Czy nie zastanawia tak "wytrawnego" dziennikarza całkowita cisza po początkowym orgażmie Zachodu ?
  A jest blokada info. na czarne skrzynki , a co gorsza blokada na ujawnienie zapisów rozmów z wieżą kontrolną , gdzie rządził bandyta Kołomojski . Poczekamy !
 • 2014-09-09 21:25 | Andrzej

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Może nie na całym Bliskim Wschodzie, ale na pewno w Mosulu i okolicach.
 • 2014-09-09 22:24 | turkmen

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  ..a Europa slepa ,glucha i milczy ,majac za plecami tysiace emigrantow osiedlonych w roznych krajach europejskich to ,,uspiona V kolumna ,,gotowa do ataku .Islam idzie na Europe a my spimy i .....
 • 2014-09-11 07:05 | JAn

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  No, przecież nie za cenę życia. Gdybym był chrześcijaninem na Bliskim Wschodzie, już dawno bym zrezygnował a jak to obowiązkowe to przeszedłbym na Islam. umierać za religię ????!!!! A przy okazji, dziś 11 września, kolejna rocznica napaści USA na samych siebie.
 • 2014-09-11 12:23 | ecres

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Przyczyny i skutki.Ropa i przemysł zbrojeniowy.a skutki odwrotne od zamierzonych.Ogłupianie całych narodów .I bogacenie się nielicznych.Przedtem dla wiary teraz dla ekonomii wyprawy krzyżowe.Parszywe jest to ,że z nawet jak mogą zakończyć konflikt ,to tego nie czynią ,aby mieć powód na dalsze zbrojenia.Kosmicznym tego przykładem jest stworzenie buforu z Ukrainy przeciwko Rosji ,zamiast się z nią układać jak z Niemcami.
 • 2014-09-12 14:28 | x

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  Ręce i nogi opadają!
 • 2014-09-15 12:34 | tuciu

  Re:Koniec chrześcijan na Bliskim Wschodzie?

  bravo camel!