Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak gry motywują pracowników

(1)
2014-08-30 10:49 | KonradK
Zgroza!
Korporacje najwyraźniej znalazły sposób, żeby ich pracownicy uczestniczyli w wyścigu już nawet nie szczurów, co myszy komputerowych.
Wirtualne biurko mahoniowe w wirtualnym gabinecie na wirtualnym 90. piętrze wirtualnego biurowca. A na tym biurku wirtualne drzewko bonzai... w wirtualnym prezencie od firmy. Czy ludzie naprawdę dają się na to nabrać?
Ja jestem z pokolenia 50+, więc gdyby zaproponowano mi podobny system motywacyjny, zgodziłbym się pod warunkiem, że ze swej strony mógłbym świadczyć wirtualną pracę - zdobywać dla firmy wirtualne zamówienia, sprzedawać wirtualne produkty wirtualnym nabywcom za wirtualne pieniądze...