Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

IMPERIA PRZYSZŁOŚCI

(1)
2014-08-30 16:05 | introspekt
Strategia Rządu Światowego
Gdyby Świat miał wrócić do Świętego Prawa Lennego to Rosja składała go Mongolii w XIII wieku. Z czego wyzwoliła się po 300 latach niewoli w XVI wieku. Przejęli wtedy insygnia Imperium Bizantyjskiego(wschodniej części Imperium Rzymskiego). Rosja u początku swojej państwowości po ok 100 latach utraciła suwerenność. Rosja w 1610 w bitwie pod Kuszynem haniebnie przegrała walkę z Husarią + serwis 8 000 armii przeciw 38 000 zjednoczonych wojsk Rosji i Szwecji (serwis podawał kopie na które nadziewano po kilku żołnierzy przeciwnika na raz). http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_K%C5%82uszynem. Okupiono Moskwę a wybrany przez rosyjską szlachtę(bojarów) Car(cesarz) dostał się w Polską niewolę. Po roku w 1611 roku na zamku królewskim w Warszawie Car i świta składa haniebny Święty Hołd Lenny w niekomfortowych okolicznościach http://pl.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%82d_Szujskich. Księstwo Pruskie było prekursorem zjednoczenia księstw germańskich 1871. Prusy zjednoczyły Imperium Zachodnio Rzymskie na gruzach Swojego byłego Pana Rzeczypospolitej. Polska jest kluczem do rozwiązania wszystkich problemów. Ponieważ Polsce składały Święty Hołd Lenny przedstawiciele obu Państw reprezentujących niebyłe Imperium. Polskie Królestwo nie składało Świętego Hołdu żadnemu z tych Państw. Księstwo Moskiewskie, które wyzwoliło się w XVI wieku z okupacji mongolskiej jest słabym przedstawicielem w perspektywie ponad 1000 letniej historii państwa Polskiego. Kolebką kultury wschodniosłowiańskiej jest Kijów powstały w VII wieku. Rosja jest słabym przedstawicielem Wschodniej części Imperium ponieważ pojawił się ktoś taki jak Stalin i przeprowadził na Rosji inżynierię społeczną http://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc. Rosja chce poprawić ten strategiczny błąd i chce odzyskać Kijów. Amerykanie utrzymują strategiczne relacje z Turcją co jest zastanawiające? Polska jest skutecznym stabilizatorem tutaj powinno się inwestować w obronność i nowoczesne technologie nie w Turcję, która jest strategicznym partnerem Ameryki. Chyba, że USA strategicznie dąży do tego, żeby Europę Muzułmanie zalali krwią jak im Mahomet obiecał http://www.youtube.com/watch?v=RM4AXSzSwfM&list=PL1cAturoTLPOQdA9swQSNE7SWTyucPP5K
https://www.youtube.com/watch?v=Wlqy5WdZa_4
Ameryka nic nie robi w Afryce oprócz interesów z bronią. Podsycany jest klimat nienawiści -co 5 sekund umiera chrześcijanin. Nikt nie wie co się stanie jak muzułmanie z Europy zaczną zmieniać doktrynę na walkę z niewiernymi(dżihad). Europa powinna zastanawiać się nad własną Armią ponieważ ma w sobie wirusa, którego Ameryka wpędza od południa. Amerykanie dążą do wojny na której chcą zarobić ponieważ mają mnóstwo nowych projektów które chcą wdrażać. Wojna jest najlepszym motorem rozwou. Dług Ameryki http://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjednoczone#Gospodarka Przychody do budżetu: 2,409 bln USD Rozchody z budżetu 2,660 bln USD. Teoretycznie jest bankrutem ale praktycznie ratują gospodarkę wprowadzając pieniądze bez pokrycia. Amerykanie przyzwyczaili się do wysokiego standardu życia i teraz jest dylemat czy tworzyć dalej gospodarkę opartą o zaufanie(przekroczyli 100% własnego budżetu) czy zarobić na porządnej wojnie) w której w Europę mogą zostać wystrzelone głowice nuklearne wpływające na środowisko całej Europy. Jeżeli zaufanie się obróci okaże się że Ameryka powinna sama przygotować się do zaatakowania przez rasę żółtą. Żółci są honorowi i pamiętają zaszłości i zbroją się. Amerykanie muszą zdać sobie sprawę że Polska na mapie nie wzięła się po I wojnie światowej. Polska jest trzonem kultury słowiańskiej. W 1000 roku był zjazd gnieźnieński http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjazd_gnie%C5%BAnie%C5%84ski tworzący sojusz z Świętym Imperium Rzymskim, którego postanowienia Germanie nie szanowali. Przez ten sojusz Polska nigdy nie mogła zostać Imperium. Dla tego doszło do starcia pod Grunwaldem. Rzeczpospolita była przez ponad 300 lat potęgą, która kontrolowała przy pomocy Husarii i układów politycznych potężny obszar Ziemi.

Polska obroniła Europę przed najazdem Imperium Mongolskiego(zapoczątkowanych przez Czyngis-chana)
I najazd mongolski na Polskę 1241
II najazd mongolski na Polskę 1259/60
III najazd mongolski na Polskę 1287/88
Przed najazdem Imperium Turcji we Wiedniu 1683
Bitwa Warszawska 1920 która znów obroniła Europe przed krwawieniem.
Starty ludności Polaków mogą być porównywalne tylko do strat Chin które wybudowały sobie mur żeby tego więcej nie było. Tak samo powinna otoczyć się Polska ponieważ Świat nie raz będzie jeszcze toczył wojnę do momentu aż człowiek będzie w pełni wolny i dojrzeje do tego, aby wartości wspólnego dobra przewyższyły ekonomię. Takie życie o dziwo jest możliwe. Dzisiejsza technologia umożliwia to. Najważniejsza jest energia. Najlepszym paliwem jakim dysponuje Ziemia jest wodór, który można uzyskać z wody. Jest to jednak paliwo wybuchowe dlatego przetwarzanie wody na wodór powinno odbywać się w czasie rzeczywistym(na bieżąco).
Technologia grafenu otwiera światu drogę która zapoczątkuje inną generację ludzkości.
Człowiek w przyszłym świecie będzie miał energię do ogrzewania i oświetlenia przez „rafinację” wodoru (ropy tylko do tworzenia plastiku itp). Możliwe będzie tworzenie elektrowni i ciepłowni wodorowych. Produkcja i transport będą miały koszty obniżone do śmiesznie tanich. Nastąpi innowacyjna automatyzacja maszyn, na których produkcja będzie tak niska że zniknie ubóstwo. Technologia grafenu umożliwia bezpieczne wytwarzanie wodoru, nowoczesnej elektroniki, nowoczesnych materiałów i ponad tysiące innych projektów na które Polska nie ma jak zwykle pieniędzy. W technologii wytwarzania na masową skalę grafenu Polska jako kraj wprowadziła patent światowy, który USA zakulisowo przechwyciło. Amerykański przyjaciel następny dla którego krwawimy chce nas pocisnąć. Powiedzenie polak potrafi - sprzedać patent sprawdza się tu od lat. Polacy 1000 lat krwawili za Niemcy czy Amerykanie będą prawdziwym przyjacielem?
Polska powinna stać się w Końcu Imperium. Polacy najbardziej wykrwawionym w wojnach narodem świata. I to Niemcy powinni nam za to płacić następne 1000 lat. Dzięki nam jest ich 2 razy więcej(80mln). Jeździmy do nich na prace których nie chcą sami robić a przecież w perspektywie 1000 lat to oni zawsze przegrywali. Gdzie tu sens a gdzie logika? Najbardziej wykrwawione miasto na świecie to Warszawa 1944(600 razy więcej ludzi zginęło w Warszawie niż w WDC w 2001).
Świat 2030 to podział Azji na 4 Imperia na mocy wszystkich składanych Hołdów okupionych krwią na świecie.
1. Najpotężniejsze Europejskie
2. Rasy żółtej: Mongolia, Chiny, Japonia...
3. Rasy Hinduskiej: Indie i państwa podległe...
4. Imperium Arabskie: Turcja która przy wsparciu wszystkich Imperiów będzie wprowadzać cywilizację w całej Arabii.
Obowiązujący na świecie język urzędowy(angielski)

Mgr Gregor