Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Federica Mogherini nową twarzą unijnej dyplomacji

(1)
Unijną dyplomacją pokieruje niedoświadczona Federica Mogherini – prorosyjska rzeczniczka polityki miękkich słów i entuzjastka budowy gazociągu South Stream.
  • 2014-09-02 19:45 | Hamcio

    Jak tak można?

    Niestety, lecz p. Kowalczuk dołącza do grona polskich rusofobów, którzy instytucje Unii Europejskiej postrzegają jedynie przez pryzmat polskich miazmatów kolonialnych... Należy przypomnieć, że p. Mogherini zajęła stanowisko Wysokiego Przedstawiciela ds. zagranicznych i polityki bezpieczeństwa, gdyż dla większości państw UE temat Ukrainy stanowi margines zainteresowań, a w zakresie agendy bezpieczeństwa polityka energetyczna zajmuje znaczące miejsce... "Polityko", ogarnij się...