Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Policja szuka haków na drogowych piratów

(1)
Policja angażuje ogromne środki, czas i specjalistów w walkę z drogowymi wariatami. Dlaczego tak nieskutecznie?
 • 2014-09-18 14:14 | jpet

  Dwa razy daje, kto szybko daje.....

  Zamiast ukarać Froga natychmiast za liczne WYKROCZENIA - co było by w sumie całkiem dotkliwe - to usiłuje się go wsadzić do paki na parę lat z zemsty za ośmieszenie "WADZY".
  Co więcej - do tego SZEMRANEGO INTERESU (pt ZEMSTA a nie wymierzanie sprawiedliwości) FROGOWI dokłada się gigantyczną kasę z naszych podatków ,kasę, która wystarczyła by na regularne pilnowanie miejskich skrzyżowań....
  Gdy kot śpi - myszy harcują.
  PS. Najwyraźniej Frog to doświadczony i sprawny kierowca. Zdecydowanie pan szef prokuratury to niedoświadczony i niesprawny prawnik.