Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Surogatki do wynajęcia – biznes globalny

(5)
Międzynarodowy wynajem brzuchów jest dziś skomputeryzowany i globalny. Sprawia coraz więcej problemów prawnych i moralnych.
 • 2014-09-19 23:11 | sr-nie w b-nie

  to po prostu patplogia

  Jak zwykle - pod pozorem pomocy parom dotkniętym niepłodnością (które nie wiadmomo czemy nie chcą adoptować dzeicka)
  zaczął się hadel dziećmi (bo się jakiejś gwiazdeczce nie chciało urodzić). Absudrem totalnym jest sprzedawanie dzieci parom osób tej samej płci i tworzenie fikcji, że od nich pochodzi.
 • 2014-09-21 15:36 | jacek

  Re:Surogatki do wynajęcia – biznes globalny

  Czy wiesz co trzeba zrobhic by w PL adoptowac zdrowe dziecko ...???!!!!
 • 2014-09-22 22:46 | if

  Re:Surogatki do wynajęcia – biznes globalny

  Bo nie jest ich własne. Ludzie chcą mieć swoje geny, widzieć swoją twarz, a nie cudzą. A co do oddawania dzieci parom tej samej płci... Ostatnio gdy mówiono o gwałceniu dzieci, znęcaniu się itd. w grę wchodziła biologiczna, heteroseksualna rodzina, a nie tak pogardzane obce "pedały". Jeżeli heterodoksalność miałaby wszem i wobec oznaczać normalność, to policja nie byłaby potrzebna, a sądy rodzinne istniałyby w bajkach dla niegrzecznych dzieci.
 • 2014-10-02 21:36 | Berkano

  Re:Surogatki do wynajęcia – biznes globalny

  "Zwykła adopcja przegrywa z możliwością genetycznego „zaprojektowania” sobie dziecka, czyli specyficzną odmianą snobizmu."

  Nie wiem, czy pani autorka ma męża i dziecko, ale jeśli ma dziecko ze swoim mężem, to znaczy, że zaprojektowała je sobie w sposób czysto snobistyczny. Niesnobistycznie, to być zgwałconą przez jakiegoś nieznajomego śmierdziela i nieegoistycznie, i bohatersko urodzić niezaprojektowane przez siebie dziecko.


  "Do klinik surogackich w Meksyku i Azji zgłasza się też coraz więcej zamożnych kobiet z Europy, które mogą mieć dzieci, lecz wolą uniknąć wysiłku, stresu i obciążeń wynikających z bycia w ciąży, takich jak utrata figury czy przerwa w karierze."

  Następny kwiatek z radosnej twórczości autorki. Ciąża i poród są niebezpieczne droga pani autorko. Z powodu ciąży albo porodu umierają setki tysięcy kobiet na całym świecie więc proszę bez bredni na temat ciąży i porodu, jakby to było ruszenie tyłka po zakupy do zatłoczonego centrum handlowego.

  Co do procedeu surogatek, jestem Przeciw, bo to forma reprodukcyjnego niewolnictwa
  Pytanie, dlaczego nie ma jeszcze sztucznych macic potrzebnych do hodowli płodów? Wie ktoś?
 • 2017-10-06 13:51 | azur

  Re:Surogatki do wynajęcia – biznes globalny

  Jak matka zastępcza to i prezes zastępczy.