Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po chroni korupcyjny układ na Pomorzu.

(1)
2014-09-21 00:27 | m.d.
Czy dzisiaj biznes okrada i oszukuje ludzi z powodu rządów PO? Czy pomimo ich rządów. Platforma chroni przestępczy biznes? Czy po prostu są nieudolni w rządzeniu. Od początku popierałem UPR a kiedy powstała PO widziałem w niej nową jakość i dążenie do rozwoju Polski. W jej kierunku skierowałem swoją sympatię. Kiedy przejęła władzę wprowadziła przede wszystkim spokój, który pomógł budować wizerunek polski i dzięki niemu i propagandzie (dzisiaj zabiegom PR) udało się łagodniej przejść lata kryzysu. Ale przez ostatnie lata to co było ich siłą dzisiaj jest słabością. Propaganda mami nas tuszując nieprawidłowości i błędy. Urzędnicy odmawiają wykonywania działań które leżą w ich kompetencjach. Ja spotkałem się z działaniami gdzie nieuczciwe firmy chronione są wręcz przez urzędników. Firmy dopuszczają się przestępstw aby chronić swoje lewe interesy, a dzięki sponsorowaniu działalności w miastach są traktowani jak święte krowy. W moim przypadku mówię o SEMEKO firmie deweloperskiej których budynki odpowiadają afgańskiej lepiance. Baltic audytor która nie boi się preparować badań ponieważ nikt nie ruszy oszustów działających dla semeko. Nadzór budowlany w pełni dopuszcza że klienci tej firmy mieszkają w zagrzybionych nowych blokach. Ze zalewane garaże i hale garażowe to standard. Są instytucje państwowe które mają walczyć z tego typu oszustami. Uwierzcie na pomorzu jest to niemożliwe. Sprawdziłem. Pisma jakie otrzymywałem były kpiną ze mnie i z urzędu który urzędnicy reprezentowali. Dla mnie takie działania to korupcja. Ale tego typu działań dookoła widać więcej. AMBER GOLD zgłoszenia do prokuratury zostały odrzucone. Dopiero po interwencji mediów właściciel siedzi. 90 % pieniędzy klienci stracili. Mnie ciekawi jaką kwotę stracili klienci z powodu odrzucenia spraw przez prokuraturę. BUDOWA AUTOSTRAD wielkie firmy, konsorcja wzięły pieniądze, których nie wypłacili wykonawcom i nikt nie był w stanie nic zrobić.
Spółka zarządzająca Stadionem Narodowym wydała 5 milionów złotych z państwowych pieniędzy na koncert i nastała cisza. Prawdopodobnie z powodu, że stadion przyniósł straty 10 mln to dostali jeszcze premie. Jak dla mnie to sytuacje których nie powinno być w państwie prawa. Ja rozumiem że ludzie nieuczciwi byli, są i będą. Ale Państwo ma narzędzia, których z pełną premedytacją nie używa.Jak wiadomo wszystkie nieprawidłowości idą na konto partii rządzącej. Ale mam pytanie. To wszystko się dzieje z powodu rządów platformy czy pomimo ich rządów? Jedno jest pewne coś z tym trzeba zrobić!Fakt, że korupcja wśród urzędników i policjantów w Redzie i powiecie wejherowskim jest czymś powszechnym, nie oznacza, że to zjawisko normalne. Na pomorzu niestety każdego można kupić. Nie jest to slogan powtarzany bezmyślnie. Z tym zjawiskiem spotkałem się osobiście. Czy PO roztacza parasol ochronny nad przestępcami z SEMEKO i BALTIC AUDYTOR? Czy zwyczajnie semeko opłaca skorumpowanych urzędników i policjantów oraz przestępców z Baltic Audytor, redpolu i zarządów wspólnot?

Mirosław Dunst