Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

tomasz gutowski

(1)
2014-09-21 11:48 | marcelina11
To SKANDALICZNE: jaki sens widzi pan TOMASZ GUTKOWSKI z FUNDACJI SZTUK WIZUALNYCH w KRAKOWIE w NIEUSTANNYM WŁAMYWANIU się do komputera i kontrolowaniu życia MARCELINY FAC, której ta KONTROLA rujnuje życie. Marcelina jest przez cały czas PRZEŚLADOWANA w miejscu pracy i w mieszkaniu, które wynajmuje. Z wystaw znam fascynację pana Tomasza STASI i różnymi formami kontroli, ale w codziennym życiu to rzecz godna pogardy i ukarania. Nie chce być niemiła, ale pan Tomasz jest pracownikiem instytucji kultury, a to co robi jest ohydne.