Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy kobiety sprawują władzę inaczej niż mężczyźni?

(6)
Już widać, że nowy rząd, inaczej, niż to się dzieje zazwyczaj, ma raczej kredyt nieufności, zwłaszcza w mediach. Krytycy twierdzą, że Ewa Kopacz całkowicie rozczarowała, choć nie wiadomo właściwie, czego się spodziewano i gdzie nowa premier popełniła te poważne błędy.
 • 2014-09-24 10:09 | bera13

  Rzeczowy komentarz

  Jak zwykle, nie zawiodłam się na Pani Paradowskiej, mądry, rzeczowy komentarz.
 • 2014-09-25 11:37 | Widoknamorze

  Re:Czy kobiety sprawują władzę inaczej niż mężczyźni?

  Nie wiem dlaczego tak krytycznie się ocenia wypowiedź Pani Premier na temat Ukrainy. Może nie wszystko, co powiedziała, było bardzo zgrabnie sformułowane, ale sama myśl, aby koncentrować się na własnym bezpieczeństwie bardzo mi się podoba. Bardzo już jestem zmęczony tymi teoriami sformułowanymi przed 100 już prawie laty, ze Polska dla swego bezpieczeństwa potrzebuje czegoś tam na Ukrainie albo zgoła wolnej i niezależnej od Rosji Ukrainy.
  A najbardziej zmęczony jestem tymi politykami (w tym i prezydentem), którzy od myśli tej za żadne skarby uwolnić się nie mogą. A Pani Premier potrafiła i chwała jej za to!
 • 2014-09-25 15:00 | wladimirz

  >Kluzik-Rostkowska bardzo dobrze radząca sobie z edukacją,... < Pani kpi czy o drogę pyta??? ;-)

  Oto bardzo spektakularny dowód, że pani Kluzik nie radzi sobie z najprostszymi sprawami i własnymi urzędasami:
  http://wyborcza.pl/1,75478,16688241,MEN_obiecuje_gimnazjalistom_olimpiade__a_nawet_spoty.html
  Winnych skandalu nie ma - są tylko słowa tak, oczywiście, kiedyś ... ;-)
  Ta sama Kluzik nie była w stanie wygłosić poprawną polszczyzną [a pono exdziennikarka;-)] 10-minutowej informacji o pracy resortu w Sejmie. Wydobyła z siebie 10 minut chaotycznego bełkotu!!!
 • 2014-09-26 15:15 | wladimirz

  A tu kolejny dowód "bardzo dobrego radzenia sobie Kluzik" ... ;-)

  http://www.rp.pl/artykul/19,1144305-Krytyka-ministerstw-ws--proponowanych-zmian-w-systeie-ksztalcenia-najmlodszych-uczniow.html
 • 2014-09-27 08:22 | janadam48

  Re:Czy kobiety sprawują władzę inaczej niż mężczyźni?

  Najwyższy czas,że nareszczie pani premier uzmysłowiła wszystkim czym powiniśmy się zająć. Ukraińcy sami muszą wiedzieć czego chcą. Rzygam już wypowiedziami pana prezydenta i jego doradców wojskowych. Oni ciągle wymachują szabelką. Zapomnieli wszyscy o tym że jesteśmy członkiem Unii i NATO. Nasze wybieganie przed szereg przynosi opłakane skutki. Odsunięcie bufona Sikorskiego było jednym z lepszych posunięć pani premier. Typ ten był doskonałym ambasadorem USA. Nam tylko szkodził.
 • 2014-09-29 16:43 | abchaz

  dyskretna ewolucja

  Miło obserwowac dyskretną ( nie w znaczeniu matematycznym) ewolucję komentarzy Paradowskiej.
  Pytanie w tytule to czysta,nieskażona żadnym myśleniem bzdura, popełniona chyba w rozpaczy,że do Tuska nie mozna się już odwołac.Natomiast odwołac się do Tuska ,piszac o premier Kopacz,można a nawet trzeba.Tusk zapracował ,świadomie i własciwą sobie perfidią,na kredyt nieufnosci do rzadu Kopacz.Ostachowicz i pani od kolei.Rozwijac nie trzeba.Pani od kolei to także dzieło siedmioletnich rzadów Tuska.
  Kolejne,pochwalne wypowiedzi pani Paradowskiej,lub tzw trzezwe oceny rzadów pani Kopacz,niechybnie bedą zawierac zatrute strzały.Od uwielbienia Tuska do "trzezwych ocen" Kopacz.Ewolucja właściwa dla dam porzuconych.