Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czecha cecha

(6)
  • 2014-09-24 11:01 | jotesz

Dlaczego?

Dlaczego lubię czytywać Pana Ludwika? Dlatego, że daje mi do myślenia, że ożywia moje własne wątpliwości, że jego liberalizm jest przyjacielski i wyrównany, pewnie to ten wpływ Francji...

Pozdrawiam i czytam (książki zwłaszcza też!)
  • 2014-09-24 22:39 | mopus11

Re:Czecha cecha

zgadzam się z przedmówcą:)
  • 2014-09-25 09:33 | Komunard

Przeczytalem ten felieton i zastanawiam sie czy to jeszcze tylko, tak charakterystyczna dla francuskiego otoczenia autora rusofilia czy juz cos wiecej.
  • 2014-09-25 12:26 | jo-pi

Szanowny Panie Ludwiku, nareszcie, po latach, mam możliwość wyrażenia Panu ogromnego szacunku i uznania.
    Dla człowieczeństwa, dla wiedzy i talentów literackich.
    Ileż razy po przeczytaniu felietonów miałam ochotę zakrzyknąć "Panie Stomma, kocham Pana!!".
    Cieszę się, że zdążyłam.
    Dużo dobrego życzę!
  • 2014-09-30 18:40 | Paweł Makówka

Nareszcie!

Panie Profesorze, dziękuję za ten tekst. Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na tego propagandystę, pana Czecha. Niesamowite, że w najbardziej opiniotwórczym polskim dzienniku kryzys ukraiński i stosunki polsko-rosyjskie komentowane są najczęściej piórem tego pana. Można widzieć polski interes w popieraniu Ukrainy (choć nie we wszystkim i nie bezwarunkowo), można mieć antyrosyjską linię redakcyjną (chociaż pryncypialna i wszechstronna antyrosyjskość Wyborczej jest groteskowa), Ale żeby głównym głosem w tych kwestiach, formującym polską opinię społeczną, był Ukrainiec, czyli przedstawiciel strony konfliktu, to to przecież jest kuriozum.
  • 2014-10-14 11:55 | laptokowiec

A może po prostu uwzględnianie faktów (równiez historycznych) i zdrowy rozsądek, czego niestety brakuje nam w dyskusji o Rosji i Ukrainie