Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klub Schetyny wraca do gry

(1)
Co takiego jest w Grzegorzu Schetynie, że nikomu nie udaje się go zatopić do końca i stoją przy nim lojalnie koledzy, ryzykując przez to polityczne kariery?
  • 2014-09-24 11:20 | Romcio Paluch

    Kto kogo

    To jest dobry tekst, bo wyłuszcza bezwiednie esencje : czy to Towarzystwo Wzajemnej Wycinki i Pilnowania Własnych Interesów (barwnie mówiąc) ma czas zajmować się jeszcze krajem ? Pytanie niby trywialne i znane od dawna, ale tekst stawia je ponownie w całej jaskrawości. Czy dziś pisać o sytuacji w kraju, czy li tylko o sytuacji w rządzie ? Oto jest szekspirowskie pytanie doby (zaledwie) naszej młodej demokracji na Zachód od Ukrainy i Zielonych Ludków coraz liczniejszych.