Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(1)
Głowa do góry, III Rzeczpospolito! Piszę poważnie, bez żadnej ironii, bo nie chodzi mi o polityków.
  • 2014-09-30 18:55 | wlodek352

    Dajcie choć kwadrans

    Szanowny Panie Stanisławie, dzisiaj za inteligenta uważa się każdy kto ukończył przysłowiową Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie. Potem taki profesor tłumaczy zjawiska fizyczne używając puszki po napoju lub parówki. I jeszcze, jako dowód wyższości, uważa, że mieszkając za granicą jest mądrzejszy. Inteligent, zaś, ślepo wierzący abepom Wesołowsim, Hoserom Wiali z Kigali (od niejakiego Boshobory, znanego w Afryce czarownika), sam daje wystarczające świadectwo swojej inteligencji.
    Pozdrawiam Panie Stanisławie.