Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

(10)
Jarosław Kaczyński zaprzeczył, jakoby – a takie informacje zaczęły krążyć po polskiej prasie – miał ustąpić ze swojej prezesury w PiS, gdy partia ta przegra wybory parlamentarne w 2015 r.
 • 2014-10-08 19:02 | Zdzislaw Kukula

  panie Boze ... wyslij go na emeryture ... jeszcze w tym roku.

  "przypomina się zmumifikowanego Breżniewa, który pod koniec swojego rządzenia otępiałym mózgiem próbował cokolwiek zrozumieć." ... szczegolnie gdy we wtorek po expose Ewy Kopacz podlecial do pana Tuska ... i sciskajac mu reke zapewnial ,ze go nigdy nie nienawidzial ... a podobno prezes mial wierzyc ,ze jego braciszek wraz z 93 towarzyszacemu mu ososbami zginal w wyniku zamachu uknutego przez Tusk'a i Putina ... czy ktokolwiek z Was widzial czlowieka , ktory by dobrowolnie sciskal reke czlowiekowi podejrzanemu o udzial w spisku zabojstwie wlasnego brata ? Jest to wedlug mnie kardynalny dowod na to ,ze prezes nigdy nie wierzyl w teorie zamachu ... choc szukal krajowych i zagranicznych ekspertow do jej udowowdnienia ... a on przeciez wie najwiecej bo tylko na kilka minut przed katastrofa rozmawial z braciszkiem ...
  Wierze ,ze prezes jeszcze nie potrzebuje pieluchy w spodniach ... ale jego stan umyslu pozostawia wiele do myslenia ...
  Jest to dobra wiadomosc dla pani Kopacz ... nawet bez zadnej kamapnii reklamowej wygra wybory z Kaczynskiim i PIS-em ... jeszcze w przedbiegach.
 • 2014-10-08 20:58 | susann

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  Temu panu juz sil umyslowych brakuje,a jego ''hofmaniatka, obatele i....'' tylko go blaznia,a przy okazji nas Polakow w swiecie.
 • 2014-10-08 21:21 | jotbe_x

  nie daj panie boże

  Czas chyba najwyższy na wizytę Jarozbawa (kolejną?) w klinice na Szaserów.
 • 2014-10-08 23:45 | Andrzej

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  Kaczyński uważa, że służy Polsce, albo tylko tak udaje. Sądzę, że raczej to drugie
 • 2014-10-09 08:42 | Slawczan

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  On służy tylko swojemu zaburzonemu ego. Nawet jego brat był dla niego tylko jego zdwojonym ,,ja". Ta przeczulica na punkcie ,,godności" (oczywiście ON kłamiąc jej się nie pozbawia), to pisanie o Kartoflu prezydent przez duże ,,P", to domaganie się ,,szacunku dla urzędu Prezydenta" (a przypominam, że sam był prekursorem pomiatania tym urzędem za kadencji Bolka). Tylko zaburzone ,,ja". On nawet nie jest zainteresowany władzą (choć podobno mu o ,,coś" większego chodzi) - rządził wie jak ciężki to chleb, a frukty owej władzy będzie spożywał aparat partyjny. Nie musi się też martwić ,,głodem aparatu" bo statut partii i ,,logo Kaczyński" skutecznie zabezpieczają go przed frondami działaczowskimi. Czyli póki pisuar przekracza 5% i ma choćby jednego posła to tym posłem bedzie Kaczyński
 • 2014-10-09 08:55 | Slawczan

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  Kiedyś Palikot powiedział ,,on jest zaburzony". Tyle - przypomnę jak długo nie chciał przyjąć do wiadomości, że już nie jest premierem, to podtrzymywanie komedii premierowania, to teksty w stylu ,,kto nie był w porządku wobec mojego brata" (przecież tak mówią chłopcy w szkole), stwierdzenia w stylu ,,prezydent i premier z tej samej partii to zagrożenie demokracji" - rozumiem bracia - bliźniacy jako premier i prezydent to już nie?
  Nie dziwota, że na lep takiego typa poszli najbardziej ograniczeni, zakompleksieni nieudacznicy. Ludzie, którzy nie umieliby wynająć i zameldować się za granicą w hotelu, gdy jadą na ,,all inclusive" po 900zł/os to oczekują traktowania jak królowie a gdy obsługa nie staje na wysokości oczekiwań (albo co gorsza lepiej potraktuje Ruskich) to ,,pomiatają nami bo jesteśmy Polakami", to rząd ,,pozwala nami pomiatać". Ale to też człowiek, który wyczuł ów deficyt godności milionów Polaków powstały w wyniku zaprowadzenia balcerowiczowizny (neoliberalnego zdziczenia+postkomunizmu), upodlonych głodowymi stawkami, wyzyskiwanych a jeszcze nie na tyle wygłupionych neoliberalną propagandą by głosować na Korwina. Wiele z tych osób to target ,,partii socjalistycznej" ale ze względu na brak lewicy w tym kraju słuszny gniew tych ludzi został umiejętnie przez niego i media stransferowany na ,,lewaków", ,,pedałów", ,,niePolaków". Przed wojną byliby to Żydzi ale teraz głośno o tym mówić nie wypada.
 • 2014-10-09 10:14 | obywatel RP

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  Boże - dlaczego to robisz Narodowi Wybranemu???? Masz chandrę, zły dzień czy masz po prostu kaca??:-)))))))))))))))))
 • 2014-10-09 13:47 | ecres

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  Mamy prezia wszechczasów i na dodatek puszczalskiego aniołka z trabką na całe stulecie.
 • 2014-10-11 09:40 | Wojciech K.Borkowski

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”


  Prognoza demograficzna przekazuje Polakom wieść hiobową, że w 2050 roku będzie mieszkało w Polsce 4,5 milinona mniej Polaków niż obecnie.
  To jest oficjalna informacja GUS.
  To jest także zapowiedź katastrofy demograficznej, którą stworzyli polscy politycy ery zwanej ""solidarnościową", wysługując się ponadnarodowym korporacjom. Globalizm konsekwentnie prowadzi do wyludnienia Polski i sztucznego jej zaludnienia emigrantami z Azji i Afryki Północnej.
  Ta długofalowa polityka wasali globalistów zrobi z Polski etniczny i religijny mikst, a taki "mikst", czyli "wagon kolejowy" przewożący pasażerów różnych klas i różnych religii, to marzenie globalistów, którzy dopuszczają totalną wolność religijną, seksualną i obyczajową narodów zniewolonych, mogących bawić się i narkotyzować, byle tylko nie pytali się jaki procent będą płacić przyszłe pokolenia od kredytu zaciągniętego na tę zabawę.
  Polska się bawi w demokrację, bo uprawianie demokracji w stylu jaki obserwujemy w Polsce można porównać tylko do nieodpowiedzialnej zabawy polskiego establishmentu.
  "Nie będzie raportu pani minister spraw wewnętrznych w sprawie afery podsłuchowej" informują polskie media. Taki raport zapowiadał były premier Donald Tusk, wyznaczając termin do końca września.
  Pan premier odjechał do Brukseli, a wraz z nim odjechały jego obietnice.
  Rzecznik MSW Małogorzata Woźniak twierdzi, że ujawnienie informacji ze śledztwa, które prowadzi prukuratura byłoby niezgodne z obowiązującym porządkiem prawnym. Informowanie o wynikach postępowania zostawiono prokuraturze - pani minister nie chce się w to angażować - wyjaśnia rzeczniczka ministerstwa.
  Co innego obiecywali, a co innego robią polskie elity polityczne. Zażalenia wyborcy mogą pisać z adresem na Berdyczów.
  Tegorocznym laureatem Nagrody im. Lecha Wałęsy został ruch społeczny euromajdan. Kapituła nagrody w swoim uzasadnieniu napisała: "Obywatelski sprzeciw wobec łamania demokracji i ograniczenia prawa do samostanowienia, wyrażony przez społeczny ruch nazwany Euromajdanem wyniósł na sztandary uniwersalne wartości i godności ludzkiej otwierając drogę do budowy państwa w pełni demokratycznego". Jednym z odznaczonych nagorodą Lecha Wałęsy jest Oleh Tiahnybok - polityk, lider partii Swoboda.
  Wchodzimy na internet i czytamy wypowiedź forumowicza:
  "Centrum Wiesenthala protestuje, że symbol polskiego etosu i styropianu, laureat Pokojowej Nagrody Nobla wręcza nagrodę swej fundacji (czyli de facto nobilituje poglądy TEGO człowieka sprzeniewierzając się idei nagrody której jest symbolem) jednej z osób uznanych przez owo Centrum (ważne w kulturze dzisiejszego świata) za jednego z 10-ciu najskrajniejszych antysemitów i quasi-nazistów współczesnej Europy – Tiahnybokowi, profanując tym samym ideę “pokojowej nagrody Nobla”.
  Komentarz , który możemy przeczytać w internecie przedstawia nam tego samego polityka w zupełnie innym świetle, od tego, w jakim widzi go kapituła Nagrody im.Lecha Wałęsy.
  Ta nagroda jest także dowodem pomieszania z poplątaniem jaki panuje u najbliższego sąsiada Polski na południowo-wschodniej granicy.
  Sojusz oligarchów z nagradzanymi w Polsce politykami partii Swoboda to długa droga do normalności i demokracji.
  To kolejna wieść hiobowa dla Polski i dla całej Europy. Zła prognoza demograficzna nakłada się na złą prognozę polityczną w tej części Europy.
  Po ucieczce premiera Tuska na synekurę do Brukseli konieczne jest przyśpieszenie wyborów parlamentarnych w Polsce. Odejście premiera rządu w środku kolejnej kadencji tego rządu, nie ma precedensu w historii demokracji. W innych krajach taka decyzja by nigdy nie została zaakceptowana. To powinno się skończyć przyśpieszonymi wyborami, aby wyborcy mogli przeżyć katharsis polityczny i odreagować ośmieszenie i lekceważenie opinii publicznej.
  Piękna polska jesień w tym roku nie wróży jednak takiej samej pogody politycznej.
 • 2014-10-13 19:59 | Eau de Cologne

  Re:Kaczyński prezesem PiS, „póki starczy mu sił”

  "Prognoza demograficzna przekazuje Polakom wieść hiobową, że w 2050 roku będzie mieszkało w Polsce 4,5 milinona mniej Polaków niż obecnie."

  Czy to wiesc rzeczywiscie "hiobowa"?

  P.S. Moze wiec zacznie pan agitowac wsrod tzw. "Polonusow", by wracali do Polski?
  Choc moze lepiej, aby wiekszosc tych z "Hameryki" nie wracala...