Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyborcy bywają nieprzewidywalni

(2)
Przed zbliżającym się maratonem wyborczym sondaże urastają do rangi świętych wersetów. Próbuje się z nich wyczytać, co demos myśli, co czuje i kogo wybierze. Kłopot w tym, że społeczeństwo nie myśli, nie czuje i nie wie, co zrobi.
 • 2014-10-08 19:19 | m.kus

  nie znowu az taka ruletka

  Mysle ze autor przecenia role przypadku, humoru czy roli chaosu w procesie wyborczym.
  Kwasniewski wypelnil zapotrzebowanie na statecznego i przewidywalnego polityka na stanowisku prezydenta po chaotycznej i nieprzewidywalnej kadencji Walesy. Pogubil sie pozniej bo liczyl na lakomy miedzynarodowy stolek, ktory po fiasku Busha i tych co go poparli stal sie niedostepny. Potem juz rownia pochyla.
  Miler upadl bo zgodzil sie na pranie brudow polityki przed kamerami. Na tym gruncie wygralo szeryfowe PiS odpowiadajac na potrzebe oczysczenia.
  Tusk w 2007 odpowiedzial na potrzebe ukrucenia sprawiedliwosci w wydaniu szeryfowym
  Gdzie tu przypadek?
 • 2014-10-09 10:51 | skipisek

  Re:Wyborcy bywają nieprzewidywalni

  PSL konserwatywne ? Jak na razie PSL łączył się w koalicje z partiami, które z niewiele z konserwatyzmem miały wspólnego, ma stały elektorat, wcale nie chłopski, który ceni rozsądek, a nie sztandarowe hasła. Dzięki temu aktualna koalicja trwa i ma się dobrze, a Platformie nie przychodzi do głowy realizować palikotowe pomysły, co szybko sprowadziłoby tę partię do parteru, jak byłego jej barona.