Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(2)
Tę rozmowę czyta się jak kryminał. Taki, który nie ustępuje książkom Stiega Larssona.
 • 2014-10-08 20:18 | janadam48

  Elastyczni

  Panie Stanisławie! I co tu komentować. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać?! Ministrowie którym pomieszało się w głowach to norma w naszym zasranym kraju. I premier który zleca kontrolę i na tym się kończy. Co tam jakieś straty bo jakaś menda nie dopilnowała opublikowania ustawy, co tam klasy przepełnione. To jest nasza byle jakość! Tu nikt nie przestrzega prawa. Tu zamyka się gościa za kradzież batonika .Tu gnębi się podatnika zostawiając święte krowy tylko dlatego aby wygrać wybory. Najważniejsze to robić laskę amerykanom i łożyć 2% na armię bo ruskie nas atakują. Mam w d..........e takie państwo!!!!!!!!
 • 2014-10-21 13:45 | ziołolipa

  Re:Pies czyli kot

  "A że toalety będą śmierdzieć po dawnemu? Nie zmniejszy to przecież prędkości pociągu." Nie ma Pan racji, aby nie śmierdziało trzeba otworzyć okna, a to spowoduje większy opór powietrza, zarazem spowalniając bieg pociągu lub zwiększy zużycie energii.
  pozdrawiam