Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kazirodca Hartman

(5)
 • 2014-10-09 22:16 | mpn

  ważki

  Gwoli ścisłości ważki to tylko 1rzad. Ale znacznie ciekawsze są owady społeczne. A o historii kazirodztwa bym poczytal.
 • 2014-10-10 11:19 | zet

  Re:Kazirodca Hartman

  "A o historii kazirodztwa bym poczytal. "

  Czytaj Biblię i zwróć uwagę na historię o pierwszych ludziach na Ziemi, także o potopie.
 • 2014-10-12 10:51 | Ekonom

  Re:Kazirodca Hartman

  Hartman napisał w skrócie tak: „ja nie jestem za legalizacją kazirodztwa, ale nie rozumiem, dlaczego jest ona w Polsce wciąż nielegalna, skoro przecież miłość erotyczna między rodzeństwem może być bardzo piękna a szkody psychiczne nie muszą być większe niż w wielu legalnych związkach”. A więc jeśli to nie jest jawna pochwała kazirodztwa, a co za tym idzie, w kontekście całej jego wypowiedzi (szczególnie tej oryginalnej, skasowanej przez cenzurę), nawoływanie do legalizacji tego kolejnego, po homoseksualizmie, zboczenia to ja jestem chiński cesarz. Przecież po legalizacji homoseksualizmu i po oczekiwanej niebawem przez tzw. postępowców, z Hartmanem na czele, legalizacji kazirodztwa, to przyjdzie pewnie czas na legalizację pedofilii, jako iż, jak to można ująć za Hartmanem ”miłość erotyczna między osobą dorosłą a nieletnim może być bardzo piękna a szkody psychiczne nie muszą być większe niż w wielu legalnych związkach”. Poza tym, to nawet jeśli kazirodztwo zostałoby formalnie zalegalizowane, to przypominam tu łacińską maksymę „non omne quod licet honestum est”.
  Szalom!
 • 2014-10-14 10:45 | camel

  Re:Kazirodca Hartman

  Cóż, chyba wystarczy, że legalna jest taka "argumentacja" jaką proponuję Ekonom, co? Jak bardzo można niczego nie rozumieć? Ekonom, powiedz no, chiński cysorzu, co powiesz na taki argument: jeśli religia katolicka jest legalna, to za chwilę nadejdzie czas na legalizację kanibalizmu i mordów rytualnych, prawda?
  Niech będzie pochylony!
 • 2014-10-14 18:52 | Ekonom

  Re:Kazirodca Hartman

  Camel,
  Kościoły jako instytucje powinny być moim zdaniem zdelegalizowane, jako iż jeśli boga nie ma to, nie mają one sensu, a jeszcze mniej go mają, jeśli bóg jest, skoro on się nie włącza w ich działalność, a tym samym ich nie popiera.
  A mordy rytualne czy też kanibalizm można chwalić z różnych, niekoniecznie tylko religijnych, punktów widzenia.
  Szalom!