Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

(7)
Adam Hofman to dzisiaj prawdziwy głos PiS. Kiedy prezes Kaczyński musi się hamować, wypuszcza rzecznika. To jego Mr. Hyde.
 • 2014-10-15 06:15 | Miguel

  Hofman

  "bo ja się do papierów nie nadaję"-czytaj, nie interesuje mnie zadna konkretna praca, to rozczulajaco typowe dla obecnej klasy politycznej...
 • 2014-10-16 20:21 | abchaz

  czysta polityka

  Pan Hofman reprezentuje polską "czystą politykę" polegająca na kłapaniu dziobem.Im głośniej,głupiej i częściej tym lepiej.
  POLITYKA ,jak wiele innych mediów,jest symbiotycznie związana z tym "zjawiskiem". Zarabia na opisywaniu i dokonywaniu tzw analizy "czystej polityki".
 • 2014-10-16 22:36 | marta_b

  Re:Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

  też zwróciłam uwagę na ten fragment. nawet nie ma wstydu, by to głośno powiedzieć.
 • 2014-10-21 14:08 | ziołolipa

  Re:Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

  Taaak Do roboty to nie ma nikogo, a do gadania, proszę bardzo. Tu telewizja, tam radio, gdzieś spotkanie i tak leci kadencja za kadencją. Praca na rzecz partii, nie dla kraju. Jak go słyszę to się dziwie, że zapraszają go do TV i radia. To cynik czystej wody, lud moherowy go kupi.
 • 2014-10-29 09:39 | Slawczan

  Re:Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

  ,,przed inteligenckim elektoratem partii"???? Coś takiego istnieje jak ,,inteligencki elektorat PiS"? Czy to pani profesór Pawłowicz? Jeżeli tak, to takie słowa jak ,,profesor" i ,,inteligencja" zostały unurzane w szambie.
  Pan Hofman po prostu jest idealną obsługą i transmiterem dla urojeń Prezesa. Pięknym jest to, że obsługę ubogiego elektoratu socjalnego zapewnia koleś o poziomie lansingu przewyższającym samego Nowaka. Zresztą nasz bohater to uosobienie typowego metroseksualnego chamusia w krawaciku - kiepsko pasuje do ,,zdrowego, krzepkiego narodowca". Idealny szcur z korporacji na stanowisku menagerskim
 • 2014-10-30 16:44 | Henryk

  Re:Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

  Pierwszy raz czytając wypowiedzi Pani profesor, zgadzam się z przedstawioną opinią.
 • 2014-10-31 14:23 | adamo33

  Re:Adam Hofman – zły policjant Kaczyńskiego

  Popieram. Gdyby media były nieco rozsądniejsze, to tacy ludzie jak pan Hofman byliby na marginesie. No, ale zamiast rozmawiać z ludźmi , którzy mają wiedzę i coś do powiedzenia, prasa, radio i telewizja w większości przypadków woli tzw. harcowników. A potem jest zdziwienie, że frekwencja w wyborach wyniosła 40%. No bo trzeba mieć dużo samozaparcia, by wrzucić kartkę do urny, gdy patrzy się na "wyczyny" panów Hofmana, Niesiołowskiego, Palikota czy tez Kłopotka.