Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

jaja jak Pałac

(1)
2014-10-21 19:36 | toja1945
Coś tam było. Jak w radiu Erewań.
Propozycja była. Tylko sytuacja i osoby się pomyliły.
Ale jak można traktować poważnie Pana Marszałka Sikorskiego, który proponował zrobienie sadzawki na miejscu Pałacu Kultury. To jaja jak Pałac.
Poniżej cytat*
================================================================================
* Władimir Żyrinowski propozycja podziału Ukrainy pismo do ...
swiat.newsweek.pl/wladimir-zyrinowski-propozycja-podzialu-ukrainy-pi...

a to wycinek z gazety

"Rosyjska Duma Państwowa wystosowała do Polskiego MSZ oficjalne pismo, w którym proponuje podział Ukrainy.

Pismo wystosował wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu, lider frakcji LDPR, Władimir Żyrinowski - twierdzą dziennikarze "Wiadomości" TVP1, którzy dotarli do dokumentu. Ma on zachęcać, by Polska domagała się zorganizowania referendum w sprawie przyłączenia do naszego kraju pięciu zachodnich obwodów Ukrainy: wołyńskiego, lwowskiego, iwanofrankowskiego, tarnopolskiego i rówieńskiego."