Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pan Sikorski to jest gość

(1)
2014-10-25 10:28 | toja1945

Pan Sikorski to jest Gość
Wiemy jaki zamęt wywołał Pan Sikorski wywiadem dla prasy amerykańskiej, a następnie nerwowym i nieskładnym wyjaśnianiem.
Lecz w końcu zachował się godnie i wziął temat "na klatę". Z pewnością miał po temu bardzo poważne powody, ryzykując całą karierę. Moim zdaniem ryzyko jest pozorne, gdyż na pewno ci co wiedzą i mogą na pewno obmyślą Mu "jakieś chleby" (to Zagłoba, mistrz fortelów). Ale coś jest na rzeczy.
Główna myśl, to zachowanie Rosji. Gdyby Rosjanie chcieli , to mogliby potwierdzić doniesienie Pana Sikorskiego a nawet "mnogo" więcej, aby zabełtać w polskiej polityce. Czy politycy polscy we wszystko by uwierzy, to bez znaczenia dla nich i dla nikogo. Lecz na pewno "przyjęli by do wykorzystania"
Politycy rosyjscy nie robią głupstw. Wiedzą, że polska opinia oczekuje przywrócenia przyjaznych i korzystnych relacji z Rosją. I nie ma dla nich żadnych korzyści w pogarszaniu sytuacji. A jeśli chodzi o polityków, nie wykluczone, że Rosja powróci do tematu kiedyś.