Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

prawda o eboli

(1)
2014-10-26 11:31 | nexibus
panika związana z epidemia wirusa ebola w stanach i europie i to co serwuja nam media na ten temat to zwyczajne bajki .. Amerykanie od dawna juz maja opracowana szczepionke na ebole pierwsze zachorowania miały przeciez miejsce w zairze w latach 70. Obecnie trwaja w usa tajne eksperymenty z tym wirusem i testuje sie mozliwosci wykorzystania go jako broń biologiczna.
Badania byly przeprowadzone na grupie wiezniów z guantanamo i kilkunastu muzułmanach a potencjalnymi celami bioataków mieli byc niewygodni dla usa przywódcy panstw tacy jak Władymir putin , czy Xi jinping.
Ameryka boi sie utraty statusu mocarstwa na rzecz chin co juz staje sie faktem dlatego wywołuja swiatowa epidemie i wykorzystuja wirusa jako bron biologiczna a takze chca miec monopol na produkcje szczepionki