Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głupoty w Obalamy 30 mitów – dotyczących nauki, historii, zdrowia, religii...

(1)
2014-10-28 03:40 | wari
Szanowna Redakcjo, obalając mity wypada robić to rzetelnie! Tymczasem tekst wprowadza w błąd. Jest tam kilka "kwiatków:, ale największy głosi, że banan nie rośnie na drzewach, ale na krzewach!!! O zgrozo, nie macie pod ręką biologa? Bananowiec należy do jednoliściennych, NIE jest żadnym krzewem! Jeśli już z czymś koniecznie trzeba podać coś spokrewnionego z bananwocem, to najbliżej mu do trawy, trzciny, storczyka czy lilii.