Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(7)
  • 2014-10-28 22:27 | ziołolipa

wiara w niemożliwe

Jeżeli nie możemy czegoś zrozumieć, wówczas uciekamy się do wiary. Pan Minister wie, a my musimy wierzyć, że tak jest. Poza tym, nie powiedział w którym pokoleniu to się ziści. Więcej wiary, wiary, bo na nic innego nam nie pozostaje.
    pozdrawiam
  • 2014-11-03 14:23 | ecres

Re:Pies czyli kot

Panie Stanisławie Kochany.Wreszcie ulitowali się i mogę Pana czytać.Nie wiem jak dofinansować redakcję ,aby czynić to nadal.W pobliżu -10 km-od Pana, siedziby,aby zaspokoić potworny głód ,żułem papier ,pamiętam taki gruby szary ,połykałem i było dobrze.Dziś jestem pewny ,że te czasy głodu -mamo chcę oładka ,synu nie mam na czym usmażyć ,jak to mamy patelnię -dały mi dłuższe życie .A smak zupy z ronkli ,i dobroć Rosjan -gorzka herbata i kartofle smażone na łoju ,czuję do dziś .Bo z tym smakiem jest różnie ,w zależności od okoliczności ,natomiast zawsze tak samo z mądrością i bełkotem polityków.
  • 2014-11-04 17:54 | scrambler

skoro "chłop potęgą jest i basta" to też "żywemu nie przepuści"...
    Ajuści.
  • 2014-11-05 01:16 | Druid

A co tu komentować? Lecę zażyć leki jakieś bo mdli mnie od paru tygodni. Najbardziej zaś nie znoszę faktu lekceważenia mojej inteligencji przez to grono darmozjadów opisane w treści Pana tekstu. Są tak bezczelni w wypowiedziach, zionie od nich niewiedza, a także (przede wszystkim?) hipokryzja, że kije same się strugają i wskakują do zimnej wody.
  • 2014-11-05 15:40 | Caramba

Zdążyć przed wyborami.

Podobno nie można kupić masy bitumicznej (na drogi). Wszyscy kończą inwestycje.
    Masa bitumiczna będzie na kartki?
  • 2014-11-06 02:09 | Jan Bohynski

W wypowiedzi Kaczynskiego nie ma zadego bledu. Urodzony w Warszawie, reprezentuje najwieksza wies w Polsce i tak trzymaj Kaczor ! JB.
  • 2014-11-07 18:53 | RUCH040404

TYM kontra PIECHOCIŃSKI Re:Pies czyli kot

Chętnie NR jerzemuBACZYńskiemu i TYMbardziej STANISŁAWOWI UJAWNIĘ , jak kopalnia TURÓW z/w BOGATYNI potrafiła wyeksportować węgiel brunatny do IRLANDII- a może nawet do ISLANDII;;; GDZIE MAJĄ CIEPŁE ŹRÓDŁA gejzerów.
    Żadne MICYJE , WYSTARCZY KILKU ZDOLNIACHÓW i PROKURATOR fajtłapa .

PIECZONKA TADEUSZ -724866256 -RUCH040404@WP.PL