Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(1)
Posypały się gromy na głowę, a dokładniej na twarz Edyty Pazury, małżonki tego Pazury. Edyta wzorem wielu kobiet postanowiła zmienić wizerunek i zdecydowanie zrobiła to z głową. A dokładnie, z twarzą. Tak to już w szołbiznesie bywa, że jak ktoś poprawia swoją urodę, to inni muszą nam przypomnieć o swojej brzydocie.
  • 2014-11-05 20:18 | MG_0

    jak zwykle

    mistrzowskie pointy ws. Hofmana, Gądeckiego i walki Adamek-Szpilka. Jedno sprostowanie - firma, której ubrania reklamuje RM, to Pako Lorente, i tak właściwie (jak na ten przedział cenowy) robią bardzo dobre koszule, krawaty i poszetki ;)
    Przy okazji chciałam napisać (bo nie miałam okazji wyrazić się w osławionej ankiecie), że wykupuję abonament cyfrowy tylko po to, żeby przeczytać Mea pulpę, a przy okazji - pozostałe, jakże dobre, artykuły Polityki:) pozdrawiam!