Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak to jest z tymi wyborami samorządowymi?

(1)
2014-11-18 16:27 | meterek
Witam chciałem zapytać jak w temacie 16 listopada 2014 roku wybieraliśmy radnych burmistrzów czy prezydentów , jeżeli w danej miejscowości najwięcej głosów zostało oddanych na kandydatów jakiejś tam partii to czy ta partia wygrywa i będzie rządziła tą daną miejscowością, podam przykład na moim mieście mieszkam w Jaworznie tu najwięcej głosów wyborcy oddali na kandydatów z partii JMM czy to oznacza że ta partia będzie rządziła moim miastem?
Czy nie lepiej by było zrobić takie głosowanie że na karcie do głosowania są wymienione partie które są w mieście w którym wyborca mieszka i z pośród tych partii wybieram jedną?
Z góry dziękuje za odpowiedzi