Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwycięzcy i przegrani wyborów samorządowych

(2)
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do sejmików województw, czyli najbardziej partyjną część wyborów samorządowych. Wygrało z Platformą po raz pierwszy od 9 lat.
  • 2014-11-20 15:18 | Berbla

    Co wyszło z urny?

    Przypadek!!! Na pierwszym miejscu list wyborczych byli kandydaci PIS - wielu wyborcom po prostu nie chciało się wertować kilkunastu stron! A ilu nie wiedziało jak głosować? Jeszcze na wójta, burmistrza czy prezydenta było łatwo - kandydaci na ogół znani! Ale radni do sejmików? Te dziesiątki na ogół nic nie mówiących nazwisk! Wygrał pierwszy z brzegu! Przypuszczam, że wiele głosów będzie nieważnych bo np. zaznaczono po jednym na każdej liście poszczególnych komitetów wyborczych! Ilu oddało puste karty? Czy któreś z mediów uczyło jak się głosuje? Nie przypominam sobie aby PKW zafundowało spot instruktażowy!
  • 2014-11-20 17:05 | drwalek87

    Re:Zwycięzcy i przegrani wyborów samorządowych

    Sam tak głosowałem, poza tym wszyscy kandydaci obiecywali to samo