Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(3)
  • 2014-11-24 12:22 | victorast

rozmnażanie posłów

Hallo, jasne, że krytykuje to, co się nie podoba. Zrozumiałe, że nie ma powszechnej zgody na korzystanie wybranej grupy z przywilejów (czasem wręcz z nieprawnopodobną przesadą). Chiałbym jednak tych wielu tym oburzonych zapytać, czy wiedzą dlaczego pies liże sobie miejsca intymne? Odpowiedź jest dość jasna i przekonywująca: Mo może!!!
    Pozdrawiam
    PS. Ja też jestem tym, któremu się to nie podoba.
  • 2014-11-24 12:22 | victorast

rozmnażanie posłów

Hallo, jasne, że krytykuje to, co się nie podoba. Zrozumiałe, że nie ma powszechnej zgody na korzystanie wybranej grupy z przywilejów (czasem wręcz z nieprawnopodobną przesadą). Chiałbym jednak tych wielu tym oburzonych zapytać, czy wiedzą dlaczego pies liże sobie miejsca intymne? Odpowiedź jest dość jasna i przekonywująca: Mo może!!!
    Pozdrawiam
    PS. Ja też jestem tym, któremu się to nie podoba.
  • 2014-11-25 01:44 | Prawdomówny

Nie powinno tak być ! ! !

Szczerze? Powinna być jakaś centrala która wysyłała by pieniądze na te ich "biznesowe" podróże i je z nich rozliczała...
    A tak w ogóle to za co oni mają te swoje pensje? Za nasze pieniądze! Należy wprowadzić cięcia które obejmą głównie ich
    ponieważzarabiają ponad\około 2.5 tys. złotych! Niekiedy słyszę że Polska to biedny kraj... A dlaczego tak jest?
    Bo "płacimy" im za beznadziejne zarządzanie państwem! Czasem myślę ile to niektórzy pracują by utrzymać siebie i rodziny...
    A taki poseł jeździ sobie mercedesem albo innym drogim autem i mieszka w luksusach... Aż krew we mnie wre że musi tak być!
    Więc jak mówię należy obniżyć im pensje i zrobić coś z tym wiekiem emerytalnym bo może moje dzieci będą miały pracować może do 100 roku życia!?!