Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

prcowicie podcinają gałąz

(2)
2014-11-28 09:05 | toja1945

Panie Profesorze Bugaj
W programie TVN24 26.11.2014 użył Pan terminu: "sfałszowane referendum 3xtak" *
Dlaczego dla Was (pomińmy Wasz rodowód) wszystko jest sfałszowane. Nie tylko co dotyczy PRL ale Wasze własne referenda np. ostatnie wybory. Rzetelnie pracujecie żeby podciąć gałąz na której siedzicie. (jak wwierszu Młynarskiego) . A tu Jaruzelskiego nie ma.
Co w 3xtak mogło być sfałszowane.?
Niech Pan dziś zapyta ludzi:
- czy chcą zniesienia senatu
- czy wyrzuceni na bruk z mieszkań i z fabryk chcą odzyskać mienie.
- czy chcą odzyskać Lwów i Kresy.
To nie jest niepokój społeczeństwa to jest besradność, bo całe dwa pokolenia aktywnych Polaków, którzy mogli działać zostały wypchniete za granicę, Zostali starcy, których zastępują azjaci. Ale im to wisi.
===========================================================================

* Oto pytania referendum z 1945r:
"Czy jesteś za zniesieniem Senatu?
Czy chcesz utrwalenia w przyszłej Konstytucji ustroju gospodarczego, zaprowadzonego przez reformę rolną i unarodowienie podstawowych gałęzi gospodarki krajowej, z zachowaniem ustawowych uprawnień inicjatywy prywatnej?
Czy chcesz utrwalenia zachodnich granic Państwa Polskiego na Bałtyku, Odrze i Nysie Łużyckiej?"