Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe wyzwania Donalda Tuska

(2)
Donald Tusk o wyborach, Polsce na tle Europy, drugorzędności ideologii, siedmiu latach rządzenia i bilansie osobistym.
  • 2014-12-03 11:02 | Romcio Paluch

    Drugi koniec kija ...

    Po 40 latach czytania « Polityki » obiektywnie przyznam, ze wywiady z naszymi przywódcami zawsze wychodziły, były budujące i ku pokrzepieniu serc. Donaldowi Tuskowi jednak przyznam, ze pokazał charakter opierając się środowisku OFE, albowiem chyba nie o lewicowość czy populizm w tym sporze chodziło, a o proste matematyczne rachunki, no i że wie, iż najpiękniejsze nawet i szczytne reformy - jak chociażby idea jednego okienka dla przedsiębiorcy - wysypują się u nas z powodów historyczno-charakterologicznych, tj. np. z powodu słynnej polskiej gościnności, która w innych sytuacjach niż przyjecie okazuje się kijem, który ma swój drugi koniec.

  • 2014-12-03 20:31 | badnick

    Re:Nowe wyzwania Donalda Tuska

    Wazelina...