Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukraina ma nowy rząd

(7)
Pesymiści twierdzą, że ten gabinet długo się nie utrzyma. Ukrainie potrzeba jednak choć szczypty optymizmu.
 • 2014-12-03 22:05 | Klopfer

  Wrocilo nowe!

  "Amerykanka, Gruzin i Litwin."

  A "Filipinczyk" gdzie?!
 • 2014-12-03 22:06 | Klopfer

  Wrocilo nowe!

  "Amerykanka, Gruzin i Litwin."

  A "Filipinczyk" gdzie?!
 • 2014-12-04 14:46 | Andrzej

  Re:Ukraina ma nowy rząd

  Już mi się mylą prezydenci i rządy Ukrainy. Taki bogaty, ale doszczętnie sponiewierany i wyniszczony przez komunę kraj.
 • 2014-12-04 21:29 | Eau de Cologne

  Re:Ukraina ma nowy rząd

  Wedlu "www.wp.pl":

  "Emocje na Ukrainie wciąż nie stygną. W nowo wybranym ukraińskim parlamencie, podczas wyboru kierownictwa komisji, wybuchła awantura. Jak zauważają zgodnie media w tym kraju, była to pierwsza bójka deputowanych w tej kadencji Rady Najwyższej Ukrainy.

  Jeden z deputowanych, Wołodymyr Parasiuk - przedstawiciel prozachodniego obozu w ukraińskim parlamencie - był oburzony tym, że przewodniczący Rady Najwyższej Wołodymyr Hrojsman nie poddał pod głosowanie propozycji, by politycy, którzy wcześniej popierali reżim Wiktora Janukowycza, nie mogli znaleźć się w parlamentarnych komisjach."

  To nie pierwsza tego rodzaju bijatyka... Ukraina to wciaz pol-dziki kraj !
 • 2014-12-04 23:07 | blue

  Re:Ukraina ma nowy rząd

  A oto co podaje "Polityka" w innym artykule:

  "Największa skala korupcji w Europie dotyczy Ukrainy – zajmuje 142. miejsce. Kraj ten reformy gospodarcze i prace nad ustawą antykorupcyjną ma jeszcze przed sobą. Ukraina jest w gorszej sytuacji niż sąsiadująca z nią Białoruś (119. miejsce)."
 • 2014-12-08 17:57 | steaktartar

  Re:Ukraina ma nowy rząd

  To chyba jest żart?
 • 2014-12-09 19:19 | kijanka

  Re:Ukraina ma nowy rząd

  Nie poradzą sobie, to oczywiste, bo kraj pogrąźony w działania wojenne przeciwko własnym obwatelom, brakuje pomysłu na zjednoczenie państwa i kierunek rozwoju. Niestety,pomysł federalizacji, która była by wskazana ze wzgędu na wielokulturowość i bilingwalność narodu, został zarzucony przez turczynowa-jaceniuka, co doprowadziło do wojny domowej . Centralizacja niemożliwa , bo Donbas nigdy nie ulegnie po takiej krzywdzie. Obecny rząd jest na krótkiej smyczy mocodawców, bez oparcia o realia (stan finansów). Prezydent brnie dalej w bezsensowną wojnę, naród ma dość, inflacja w niecały rok 50%. Co tam rząd, zamenił stryjek siekierę na kijek. Będzie prawdziwa rewolucja, chyba.
  O egzotycznych przybyszach z dalekich i bliskich krajów nawet nie wspomnę. Amerykanie przecież nie pozbywają się obywatelstwa. Więc jakim cudem minister finansów z USA dostała ukraińskie? To są
  żarty, pani Jagienko. I beznadzieja.