Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Makaryna Mieczysławska – oszustka w habicie

(5)
Mieliśmy w połowie XIX w., w ciemnym, smutnym, międzypowstaniowym czasie, wielką świętą. Świętą, która czyniła cuda, prorokowała, nawracała wieszczów, przywodziła do łez papieża, a tłumy – do histerii. Była męczennicą, a w dodatku swoje męki cierpiała z rąk Moskali. Zbyt to piękne, żeby było prawdziwe? W rzeczy samej.
 • 2014-12-17 18:30 | victorast

  strach,strach, jaka to mniszka, strach

  wszystko fajnie ale w jakim celu pisze Pan to wszystko? Jeśli kogoś ten temat interesuje, to sam sobie znajdzie odpowiednie matriały. Albo może chce sie Pan popisywać wiedzą? Po co?
 • 2014-12-23 18:54 | camel

  Re:Makaryna Mieczysławska – oszustka w habicie

  Wiesz, katolicyzm i dewocja tak wiele złego zrobiły naszemu narodowi, że należy pokazywać, iż cała ta religia to tylko jarmark sztuczek dla głupców. Bez tego naród nigdy nie wydobędzie się z dna moralnego i intelektualnego jakie osiągnął właśnie za sprawą Wielkiego Polaka.
 • 2014-12-25 11:05 | steaktartar

  Re:Makaryna Mieczysławska – oszustka w habicie

  Racja, Camel - Karol Wojtyla byl najwiekszym szkodnkiem w hstorii Polski. ;-(
 • 2014-12-30 15:32 | ania

  Re:Makaryna Mieczysławska – oszustka w habicie

  Osmieszyl cala Polske dajac nam przydomek kraju obludy i hipokryzji tuszujac niezliczone przypadki pedofilii; to za jego rowniez kadencji Watykan mial najwieksze afery z bankiem wloskim a pod przykrywka mizernej i wzbudzajacej litosc twarzy Matki Teresy wplywaly na konta Watykanu biliardy, ktorych ani ona ani zaden konajacy na misjach i w hospicjach ich nie zobaczyl nawet pod postacia srodka usmierzajacego bol. Miala pod dyktando Watykanu wpajac chorym ze cierpienie i bol to najwieksza cnota. Sama zas gdy zachorowala poleciala bezwlocznie prywatnym samolotem do najlepszej prywatnej kliniki w Stanach. Watykan nie mogl sobie pozwolic na utrate wplywow z jej charytatywnej dzialalnosci. W koncu byla najbardziej lukratywnym produktem marketingowym i eksportowym Watykanu. I wreszcie Papiez nie zrehabilitowal Kosciola i nie przeprosil za nawolywanie do nienawisci do Zydow, np za publikacje przedwojenne ks.Maksymiliana Kolbego, ktory na lamach "Rycerza" a potem "Rycerza Niepokalanej" palal nienawiscia do Zydow. """"""""""""""""
 • 2015-01-02 16:30 | steaktartar

  Re:Makaryna Mieczysławska – oszustka w habicie

  Poza tym, to zdradził on Polskę dla Watykanu. :-(