Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

(20)
Poseł Tomasz Kaczmarek oraz Mirosław G., byli agenci CBA, staną przed sądem oskarżeni o przekroczenie uprawnień podczas operacji antykorupcyjnych. Na ławie oskarżonych zabraknie ich byłego szefa.
 • 2014-12-20 00:49 | Paweł

  Agent Tomek na Bliskim Wschodzie ;)

  http://youtu.be/8NjZ-xKLGTY?t=13s
 • 2014-12-20 02:18 | inik

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Wreszcie !! Długo w Polsce trzeba czekać na sprawiedliwa ocenę. A fakt, ze GŁÓWNY BANDYTA pozostaje chroniony immunitetem świadczy o tym, że prawo w Polsce ustanawia MAFIA !!!
 • 2014-12-20 04:10 | Michal

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  A w jaki sposob policja na calym swiecie walczy z gangami narkotykowymi? Nie przyp[adkiem przez prowokacje? O tym wiedza nawet w 3 Swiecie. Polska to jest gansterski kraj. Oby jaknajszybciej
  sam sie rozwiazal.
 • 2014-12-20 05:15 | Andrzej Falicz

  "niewinna" Sawicka

  Wystarczy przeczytac co i jak mówiła Sawicka.
  Jej uwieninnienie to jedna wielka kpina.
  Nasze sądy nie mogące zakazać Kiszczaka przez 25 lat uwina się z Tomkiem w trymiga.
  Żyjemy w panstwie teoretycznym.
 • 2014-12-20 10:18 | slima11

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Ludobójcy faszystowscy osobiście nie zabijali ,ale ich powieszono.,w Norymberdze.Gdzie ręka a gdzie rozkaz?
 • 2014-12-20 14:19 | Andrzej

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Po tylu rewelacjach czekam na film o intymnym życiu Tomasza K.
 • 2014-12-20 17:35 | Saurom

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  O ile sobie przypominam w tej sprawie próbowano umoczyć Ziobro lub Kamińskiego tyle, że sąd nie uznał ich za winnych. Nie zdziwię się jeżeli agent Tomek także zostanie uznany za niewinnego. Czego to się nie robi, żeby znaleźć haka na PIS nie udało się z Hofmanem, Girzyńskim to teraz próbuje się odświeżać stare kotlety.
 • 2014-12-20 19:13 | Saurom

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Co to cenzura prawda w oczy kole czarna lista
 • 2014-12-20 20:02 | Bibilijny

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Ja jednak uważam , ze nasz kraj po 25 lat transformacji , kraj demokratyczny ciagle ma wiele do odbrobienia z zaleglości bolszewia. Pamiętam jak w Krakowie prezydent Kwaśniewski siedząć rozparty na małej mównicy , niewiele wiekszej od ambony , cedził, do młodych Polaków, a widać zmęczon był, że musimy sie uczyć tej demokracji. Nie wiem dlaczego tej, bo tak jak nauki Marksa i Engelsa pojmowano i uczono, też wskazywano jako te nauki. Ten Marks byl jednkawóż ten sam, ale inaczej pojmowany na Wschodzie a inaczej na Zachodzie. Być może nawijając o demokracji potrzebne było określenie własnie tej , a nie innej. Niejeden młodzian prześcigał sie i zadawał pytania naszemu prezydentowi , na co ten odpowiadał z namaszczeniem stosownym do majestatu i godności jaką natenczas piastował. By okrasić w międzyczasie publiczność i prezydenta młoda narośł pojawiła sie na scenie kolo prezydenta , tłoczno się zatem zrobiło , mniej wiecej tak jak w tramwaju do pracy za czasów komuny. Nogi młódż miałe dlugie , tak jakby do szyji , także co było śpiewane umknelo wszystkim uwadze. Jedynie hasło demokracja zatem ostała. Zabolało niektórych ,że nie są blisko mównicy , czyli bliżej demokracji , ale ja właściwie starałam sie Kwaśniewskiego zrozumieć ,że należy sie jemu więcej za tę sprawiedliwość. Wszystko by poszlo w nie pamięć i Kwaśniewski i Olek mordo ty nasza , gdyby nie sprowokowany alkoholem Oleksy nie zaczą snuć dywagacje kto ile ma . Padło Bogu ducha na Kwaśniewskiego Aleksandra, jako że najlepiej liczyć nie swoje ale cudze. To że ja mam nie dużo i też nie wiem skąd to jest nie ważne, ważne jest ile mają inni bardziej chyba obrotni aniżeli ja. I tak sie zaczęło. Czyli pomówienie ! Czy jak sprawował urząd to nikt nie widział ? Gdzie były zatem służby ? czy aż tak sowicie opłacane , że przymykały oko. Byc może interesy odbywaly sie po godz. 16.00 kiedy wiekszośc urzędnikow palacowych kończy pracę, kapotka na plecy i truchtem idą do domu. Z mediów wiadomo , że Aleksander K. Cięzko pracowal i przyjmował petentów nawet po godz 12.00 w nocy, wiele razy nijakiego Kulczyka , mecenasa sztuki tudzież innych dyscyplin nie zawsze zgodnych z myślą narodu. Cięzko pracowal też nasz prezydent czasami nie majac okazji trzepnąć kielicha więc chlał z nerwów i depresji by się rozładować. Niektórzy się denerwują gdy spadaja oszczędnosci na koncie , inni gdy w końcu nie mogą dotrzeć do wysokości konta jak ten Wilk z Wall Street, a jeszcze inni , ale ich znakomita mniejszość w demokracji by nie wpadli i ich na szwidlach nie złapali.
  Zatem wnioskuję teraz po wielu rozdmuchanych nieporozumieniech jak np. posłanka Sawicka z PO fachmanka od prywatyzacji słuzby zdrowia. Kiedy przyjmowała korzyść materialną w wysokości , że znakomita większość Polaków , tylko małego procentu tej kwoty nie jest w stanie oszczędzić za całego życia , ogładało te zdumiewające przedstawienie w TV kilka milionów Polaków , nikt nie wierzyl, że to możliwe. Oskarżono posłankę Sawicką , zniszczono jej reputację, płakała w telewizji, porównując się do nieboszczki Blidy. Dzisiaj przestała być oskarżoną , ale stała sie ofiarą i już z podniesienionym czołem , wszystkie zarzuty cofnieto i niebawem wystapi pewnikiem jako poszkodowana z IPN. Podobnie stało się z państwem Kwaśniewskich. Zarzuty cofnięto i doprowadzono do sądu wierzchcicieli porządku publicznego. Zatem sprawiedliwośc.
  Rozumując dalej tym tokiem chcialbym sie oprzeć na powyższym i zaproponować aby ustanowić nowe prawa w tym delikatnym zakresie jak sie ludzie bogacą poprzez tzw. wtórną akumulację kapitału. Prawa w ruchu drogowym, że nie karać tych co wyprzedzają , tylko za to ,że mają lepszy samochód. Ktoś jak ma lepszy samochód powinien miec pierwszeństwo. Nie powinno sie ich karać . Albo np. policjant który złapie przestepcę powinien zostać osądzony , a złoczyniec lub zbrodzień sowiecie obdarowany i nagrodzony , najlepiej w banku szwajcarskim. Musimy się zatem uczyć demokracji ale też tolerancjji tak jak ten rozmiar butów : europejski czy amerykański.
 • 2014-12-20 20:09 | don_Pedro

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Tu nie chodzi o państwo ''teoretyczne''.
  Po prostu chodzi o wypełnienie nieformalnej umowy około-magdalenkowej: ''Naszych nie ruszamy!''

  Udowodnione jest to, że istnieje w naszym kraju tzw. KASTA LUDZI NIETYKALNYCH - ludzi ponad prawem, chronionych przez służby specjalne i dyspozycyjnych sędziów ''na telefon''. Włos głowy im spaść nie może, bo mają odpowiednią wiedzę (niczym gen. Kiszczak, który tą wiedzą ostatnio miał okazją się pochwalić = jeśli go tylko tkną, to ''niektóre głowy pospadają ze świeczników'', co kiedyś już zapowiedział).

  Padła propozycja, coby odtajnić wszystkie akta sprawy Prez. Kwaśniewskiego = odpowiedź padła: ''NIE MA MOWY!'' - widać społeczeństwo mamy za głupiutkie i być może nie zrozumiałoby gangsterskiego slangu, którym posługiwał się były Prezydent z byłą Prezydentową. Złoczyńcy ponad prawem, winny i napiętnowany publicznie: policjant!
  Tak samo ''ociemniałe'' społeczeństwo nie dorosło intelektualnie, by wysłuchać, co obecny Prezydent ma do zeznania w procesie dot. handlu Aneksem do Raportu w spawie likwidacji WSI = kamery mainstreamowych mediów stały wyłączone, kamer TV niezależnych ZAKAZANO wnosić na posiedzenie sądu. Państwo teoretyczne z fasadową demokracją = niczym w republikach bananowych.
 • 2014-12-20 22:18 | jerzy.n19

  Tomek - agent, pożal się Boże, oskarża?

  Myślałem, że na forum komentuje się sprawy poruszane w artykule, a tu, proszę, same deklaracje polityczne. Sądząc po komentarzach, większość czytelników "Polityki", to entuzjastyczni zwolennicy PiS.
  Nic wam się nie pomyliło? Czy może czytacie "Politykę" wyłącznie po to, by "dać odpór"?
  Serdecznie współczuję, wszystkiego dobrego i zdrowia życzę! Wszystkim!
  Z tym, że niektórym przede wszystkim zdrowia!
 • 2014-12-21 01:04 | Mauro Rossi

  Willa państwa Kwaśniewskich w Kaziemierzu nad Wisłą naprawdę istnieje i ma ciąg dalszy

  Sprawa nielegalnych (ukrywanych przed fiksusem) pieniędzy za które państwo Kwaśniewscy usiłowali nabyć willę w Kazimierzu nad Wisłą ma nieoczekiwany ciąg dalszy. Chodzą słuchy, że władze Ukraińskie chciałyby powierzyć Aleksandrowi Kwaśniewskiemu kierowanie instytucją antykorupcyjną, podobną do naszej CBA. Podobno Aleksander Kwaśniewski przez skromność się wzbrania.
 • 2014-12-21 12:21 | Zarówno państwo K. czyli beza z goleniem

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  jak i pan K. czyli agent UBecji 2.0 o aparycji włoskiego żigolo, są na tyle obrzydliwymi osobnikami, iż nie godzi się nic ponadto o nich rozważać.
 • 2014-12-21 12:53 | Henryk

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Agenci CBA ,CBŚ otrzymują niezłe pobory co miesiąc i muszą się wykazać wynikami w pracy.Jeśli więc z tymi osiągnięciami jest krucho ,ponieważ przestępca to nie kierowca z samochodem ,który przekroczył prędkość, trzeba więc ,, wytworzyć,, przestępcę i to uczynił AGENT tomek !! Teraz już zasłużony emeryt i cny poseł!!
 • 2014-12-21 14:31 | Nexus

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Faktycznie, ciężko się czyta komentarze pod tekstami. Są zawalone wściekłą agitką partyjną PiSowskich bojowników. Mają te swoje renty czy emerytury i czas żeby siedzieć tu prawie całą dobę.

  Bronią nawet tak skorumpowanego błazna z policji politycznej PiSu jakim jest agencik Tomek... Panowie oderwijcie się na chwilę od komputerów, wyjdzie do ludzi, pogadajcie, uśmiechnijcie się do kogoś. Może wtedy ujdzie z Was trochę ta agresja i złość.
 • 2014-12-21 20:11 | MartinBaruch

  Będzie nachalnie zmuszany do codziennej kolonoskopi oraz gastroskopi robionej " metodami domowymi " przez namolnych " kolegów " z celi !!!

  W więzieniu " koledzy " z celi bardzo troskliwie i czule " zaopiekują " się tą ułomną męską prostytutką - asem polskich służb specjalnej troski !
 • 2014-12-21 21:20 | adalberto

  Re :Czy "willa Kwaśniewskich” - to prawie jak świątynia . Żona Cezara powinna być czyasta jak łza

  / wierszyk z internetu / - lepszy od tego co czytał Młynarski w telewizji o partii skarżypytów /

  Władza po polsku
  Władza po polsku
  ...to jest celebra bardzo swojska
  urzędnik bytem znów samozwańczym
  jak bankier zagra ...tak Władza tańczy
  i wszystkich mierzy własną miarą
  kłamstwa się stają... Władzy wiarą
  słabych poniża ,
  a silnym się kłania
  taka jest Władzy polska odmiana ?
 • 2014-12-22 08:35 | Dzik

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  kompletnie mylisz okoliczności. Prowokacje wobec gangów odbywają się wtedy, gdy policja ma uzasadnione PODEJRZENIE działalności przestępczej i to podejrzenie jest udokumentowane. Nie walczy się z mafią na chybił trafił, dziś ten gang, bo mi się tak podoba, jutro tamten. Seredynskiego wrobiono nie mając żadnych podejrzeń. Ot trzeba było wrobić gościa to aferkę się zmontowało. W ten sposób można przestępce zrobić z każdego! W normalnych krajach takie śmiecie jak agent Tomek siedziałyby w pierdlu a nie w Sejmie.
 • 2014-12-22 11:30 | Pedro

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Lepiej późno niż wcale.
  Mam nadzieję, że ten pisowski błazen skończy w więzieniu, czyli tam gdzie powinien siedzieć od dawna on i jego mocodawcy z partii paranoików i sensatów.
 • 2014-12-23 22:54 | Policjant? Ten śmieć?

  Re:Były agent Tomek ma zarzuty m.in. w sprawie „willi Kwaśniewskich”

  Nie obrażaj prawdziwych psów...