Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Miejskie ruchy obywatelskie

(3)
Partyjne i polityczne porachunki przesłoniły może i najciekawsze zjawisko tych wyborów: sukces nowych ruchów miejskich.
 • 2014-12-21 17:53 | mt7

  Ludzie z miasta

  Panie Edwinie, jaka nowa jakość, chyba nowa pazerność.
  Pogoniłam paru przedstawicieli nowych ruchów, w sprawie jednego napisałam do rektora UW, bo używał nagłówka uniwersytetu w korespondencji agitacyjnej.
  Panu śpiewakowi ego urosło tak, że już nie mieści się w jestestwie.
  Jak coś w gminie dzieje się źle i jest zarządzane przez partię, to jest przynajmniej do kogo się poskarżyć i często skutecznie, a jak taki fircyk jeden i drugi nawywija, to komu niby - prokuratorowi? Wolne żarty.
 • 2014-12-21 19:38 | steaktartar

  Re:Miejskie ruchy obywatelskie

  Jaki sukces?
 • 2014-12-21 21:40 | zet

  Re:Miejskie ruchy obywatelskie

  Włączanie się ludzi w działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia jest ze wszech miar pożyteczną inicjatywą. Do tego zbędne są partyjne szyldy. Gdyby jeszcze się udało przeforsować zapis,iż kadencje wójtów,burmistrzów i prezydentów miast mogą być tylko raz powtórzone,byłby to sukces demokracji. I jak sądzę impuls do rozwoju oddolnych ruchów obywatelskich.