Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skorumpowani policjanci zaatakowali nauczyciela Gimnazjum nr 2 w Gdańsku

(3)
2014-12-27 15:53 | m.d.
W 2011 roku skorumpowani policjanci zaatakowali nauczyciela Gimnazjum nr 2 w Gdańsku. Nauczyciel od 2008 roku próbuje wyegzekwować prawo od przestępczo-korupcyjnego układu Macieja Sucheckiego i prezesów firmy SEMEKO ul. Tatrzańska 10 w Gdyni z urzędnikami z Gdyni i Wejherowa. Okazało się, że SEMEKO, firmy budowlane związane z SEMEKO, Redpol, zarządy wspólnot, urzędnicy nadzoru budowlanego w Wejherowie to dobrze zorganizowana grupa przestępcza oszukująca, okradająca i trująca ludzi. Po trzech latach oszustw, przekrętów i przestępstw, kolejnych przestępstw dopuścili się Krzysztof Hubisz, Robert Jaworski (Baltic Audytor) z prezesami SEMEKO.
Poszedłem w 2011 roku zgłosić przestępstwo na policję. To był błąd.
POLICJA TO ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA WYKAŃCZAJĄCA LUDZI A NAWET CAŁE RODZINY, ŻEBY CHRONIĆ PRZESTĘPCZO-KORUPCYJNE UKŁADY z Pomorza.
Prezesi SEMEKO opłacają przestępców, oszustów, skorumpowanych urzędników i policjantów. Korumpowanie urzędników przez firmy budowlane nie jest niczym nowym. Policja ma bogate przestępcze tradycje jeszcze z czasów Milicji Obywatelskiej. Niestety największą tragedią jest fakt, że do przestępstw zostali wciągnięci nauczyciele.
TAKI MAMY KLIMAT. W kolebce wolności, solidarności i PO policja razem z przestępcami wykańcza ludzi żeby chronić przestępczy biznes SEMEKO i skorumpowanych urzędników.
Prokuratura w Pucku udowodniła fałszowanie dokumentów przez policjantów w Redzie i odmawia działań w tej sprawie.
Panie POMORSKI KOMENDANCIE POLICJI czuje pan ten smród. Czuje pan ten smród szamba. Tak cuchną policyjne mundury na które pana podwładni sikają codziennie rano przed wzięciem łapówki. Przestępcy i skorumpowani urzędnicy podcierają sobie waszymi mundurami tyłki żeby chronić swoje przekręty. Pana policjanci na kolanach swoimi mundurami wycierają korupcyjne szambo, żeby chronić przestępców i skorumpowanych urzędników. Niestety na pomorzu jest pełne przyzwolenie na przestępstwa. Skorumpowanych policjantów chronią prokuratorzy i zatyka uszy ślepa temida.