Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

(8)
Od 16 lat w środowisku Radia Maryja wzrasta kult Magdaleny Buczek, założycielki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci. Jej potencjał właśnie zauważyli politycy.
 • 2014-12-30 14:34 | dewes

  Cud, cuda...

  Nie życzę im więcej takich cudów, bo mogą tego nie wytrzymać ich ciała.
 • 2015-01-11 19:49 | Linijka

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  Artykuł wybitnie niesprawiedliwy. Znam Magdę i jej Mamę od kilku lat - sposób w jaki autorka je opisała jest bulwersujący, nie mający nic wspólnego z prawdą na temat motywów działania Magdy i jej Mamy. Jeśli pani "redaktor" chce kogoś zdyskredytować lub wypaczyć opinię publiczną na jego temat niech w ten sam prześmiewczy, pełen ironii sposób opisze swoją rodzinę - z pewnością bliscy będą jej "wdzięczni"...
  Dobrze byłoby, gdyby "dziennikarka" odrobinę prawego sumienia i honoru potrafiła w sobie zachować. Żal i oburzenie!!!
 • 2015-01-13 10:38 | shanti

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  To jest właśnie najbardziej irytujące w tej religii - Być wdzięcznym za cierpienia. Wodę z mózgu robią.
 • 2015-01-13 11:14 | Coż, jestem tylko ćwierćinteligentem, kudy mi do MB

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  ale to wystarczyło, by przeczytawszy Biblię wywnioskować, że KRK i "Maryja" (Żydówka Miriam w swoim "nadprzyrodzonym wydaniu") to quasi-pogańskie ściemy, nie mające totalnie nic wspólnego z nauką żydowskiego mistyka i proroka Jehszuy czy apostołów. Wnioski zostawiam wam.
 • 2015-01-13 20:13 | barnaba

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  Wiesz, jest to smutne. Niepełnosprawna, inteligentna dziewczyna, którą posługują się ludzie cyniczni i bezwzględni. Nie ma sensu robić z pani Buczek drugiego Kim Ir Sena, który w wieku 12 miesięcy też pewnie mówił pełnymi zdaniami, ani radzieckiego przodownika pracy socjalistycznej, który został przez lokalny Komitet wysłany na moskiewską Politechnikę i skończył ją z pierwszą lokatą (spróbowałby któryś z wykładowców postawić mi tróję). Takie tworzenie legendy kojarzy się jak najgorzej, a przede wszystkim robi krzywdę samej Magdalenie. Dziewczyna jest wystarczająco inteligentna, by się zorientować, która sukcesy rzeczywiście sobie wywalczyła, a które podano jej na tacy.

  A sam ruch kółek różańcowych był z góry skazany na upadek. Pomyślmy- dzieci i młodzież, dla których atrakcyjna jest dewocja i to w najgorszym wydaniu, czyli klepanie pacierza bez większego zastanawiania się nad jego treścią. Nie znajdziemy takich osób wiele. Osobiście wolałbym, żeby mój syn przekopał ogródek- i głupotami się nie będzie zajmował, wysiłek fizyczny mu się przyda i warzywa wyrosną. A praca podoba się Bogu (przynajmniej jeśli wierzyć Kalwinowi). :)
 • 2015-01-15 17:27 | rtr

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  Dla każdego trzeźwo myślącego to stek bajeczek, częściowo sprzecznych ze sobą. Ludzie jednak stoją przy tym częściowo z powodu tresury za młodu, częściowo przez swoje strachy egzystencjonalne.
 • 2015-03-12 23:43 | Nemo

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki - ta od Betlejemki

  W pewnych szpitalach "betlejemka", to pomieszczenie dla dna społecznego, żulów/ trolli, gdzie o. R. też musi pewnikiem trafić!!!
 • 2015-07-25 22:38 | Ola

  Re:Magdalena Buczek: od kółek różańcowych do polityki

  Czy zazdroscicie Panstwo Magdzie Buczek powodzenia? Czy w swoja prace wnosicie tyle serca co ona? A moze jest tu ktos, kto chcialby sie z nia zamienic?