Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polish Vodka może być naszym flagowym produktem eksportowym, ambasadorem kultury. Chcemy przekonać świat, że jesteśmy ojczyzną tego trunku. Ale co to jest polska wódka?
 • 2015-01-02 19:38 | steaktartar

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  Ciekawe komentarze!
 • 2015-01-02 22:42 | echidna

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  Intrygujące zagadnienie: polska ta wódka czy nie? Co bardziej zastanawia - czy Polska jest polska czy już nie?Ile procent zawartości Polski jest w Polsce i co polacy z tego mają.
 • 2015-01-16 15:57 | publicyst

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  @abchaz: Radzę po pijanemu nie komentować, tu działa coś w rodzaju alkomatu.
  Mimo to ciekawi mnie, coś Ty wypisywał człeku?!

  @echidna: Polska, nie polska, Rosjanie i Ukraińcy palą lepszą!
  A tak w nawiasie: Polak, a tym bardziej Polacy -czy lubisz, czy nie- zawsze z dużej litery!
 • 2015-01-16 16:08 | garmisch

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  W ogóle dodać komentarz, to trzeba chyba lufę walnąć.
  Nawiasem mówiąc, polska wódka jest droga. Parę kilometrów w razie potrzeby i b. dobra, rosyjska o mocy 40 vol. "Yamskaya" 0,7 litra w Aldim za 6,99E (ok. 30 zł.).
  W Lidlu "Putinoff", w promocji, 0,5 l, 40 vol. ..3.99E (ok.17 zł.).
  W Penny, w zeszłym tygodniu "Green Mark", z orzeszków cedrowych, 05l, 40 vol. tylko 4,99E (ok. 21 zł), w smaku nieziemska.
 • 2015-01-16 16:21 | poznan56

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  W USA najbardziej popularną wódką lepszej jakości jest francuska "Grey goose". Polskie wódki są ale nie sądzę żeby sprzedawały się lepiej od holenderskich, skandynawskich czy rosyjskich. Druga sprawa, którą chciałem poruszyć to używanie nazw tradycyjnych polskich wódek jako "marki". Dawniej była jedna "Zubrówka" z trawką - teraz mamy "Zubrówkę" "białą" (czyli czystą) oraz inne rodzaje To samo jest z "Soplicą" czy "Gorzką żołądkową". Rozumiem, że robi się to dla celów marketingowych ale osobiście niezbyt mi się to podoba..
 • 2015-01-17 17:44 | Smakosz

  Re:Wódka: polski produkt eksportowy

  Jak robicie artykuł o "polskiej wódce" to nie zapominajcie wymienić dobrze prosperujących POLSKICH gorzelni, jak np. Wrocławski Polmos.
  Jego Krakus też się dobrze sprzedaje i jest zdecydowanie godny polecenia.