Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Film: Jan Komasa

(3)
Nagroda za wyobraźnię, ambicję i perfekcyjny warsztat reżyserski.
  • 2015-01-13 22:05 | Malachim Mikael

POWSTANIE WARSZAWSKIE - PRAWDA

"....oraz jest pomysłodawcą i współscenarzystą bijącego rekordy powodzenia, unikatowego dokumentu „Powstanie Warszawskie” – pierwszego na świecie dramatu wojennego non-fiction."

To jakaś pomyłka i miejmy nadzieję, że niezamierzone przekłamanie.
    Jan Komasa nie jest autorem pomysłu na film Powstanie Warszawskie. Są nimi goście z Muzeum Powstania Warszawskiego - Śliwowski i Ołdakowski. Proszę to sprostować!!!
  • 2015-01-14 09:26 | ziołolipa

Re:Film: Jan Komasa

Byłem na tym filmie i mam mieszane uczucia, rozczarował mnie. Natomiast film Bogowie jak najbardziej, był świetny pod każdym względem. Nie wiem dlaczego Komasa dostał Paszport. Być może dlatego, ze już dość było pochwał dla filmu Bogowie, więc postanowiono dopieścić Miasto 44.
    pozdrawiam
  • 2015-01-14 14:13 | Cybil

Re:Film: Jan Komasa

A jednak nie ma Pan racji. Jan Komasa jest autorem pomysłu na film "Powstanie Warszawskie". Dość łatwo znaleźć tę informację.

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1232929

Pozdrawiam!