Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paszporty Polityki 2014 rozdane

(3)
Wiele osób marzy o twardych podziałach na kulturę wyższą i niższą. Ale na pewno nie artyści.
 • 2015-01-15 15:02 | slima11

  paszport

  Ten Miłoszewski ,ubrany jak hycel pięknie powiedział.Od sukcesów odbija czasami palma.
 • 2015-01-15 15:02 | slima11

  paszport

  Ten Miłoszewski ,ubrany jak hycel pięknie powiedział.Od sukcesów odbija czasami palma.
 • 2015-01-18 13:46 | zbigniew34

  Re:Paszporty Polityki 2014 rozdane

  cytat "Fantastyka, groza, kryminał – doceniając wysiłki wszystkich, postawiliśmy tu jednak na bardzo w tej dziedzinie doświadczonego Zygmunta Miłoszewskiego. Podobnie jak Jan Komasa dowodzącego, jak ważny jest dobry warsztat, bez względu na to, czy działamy na poziomie elitarnym czy masowym".
  Ja bym dodał jeszcze cwaniactwo w promowaniu sprzedaży książek. Zwrócenie się znanym tekstem do Prezydenta RP i Ministra Kultury to dowód nie chamstwa a sprytu biznesowego. Ciekawe jak wzrosła sprzedaż książek tego autora? Kupiłem ebooki i moim zdaniem "Domofon" to totalna banialuka a nie sensacja""