Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(7)
Pół wieku temu w Warszawie życie wieczorne aktorów, reżyserów i pisarzy było uregulowane.
  • 2015-01-17 13:44 | slima11

pies czy kot

Panie Stanisławie Kochany.Mam nadzieję ,że miernoty ,nieudaczniki ,karierowicze i pijaki sejmowe czytają Politykę.I w chwili trzeźwości pójdą śladem Pana stolikowych przyjaciół i pomilczą na d wielkością wszechświata.A po wyleczeniu kaca ,zaczną robić to za co płacą podatnicy.
  • 2015-01-18 22:55 | Copernicus

Re:Pies czyli kot

"Ach, gdzież są niegdysiejsze śniegi..." ZNAKOMITY FELIETON. Coraz takich mniej...
  • 2015-01-20 15:47 | 4WD

"Zapis taśm z udziałem Sławomira Nowaka, który śmieje się ze złodziejstwa w spółce. W rozmowie oprócz Nowaka uczestniczą były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz oraz wiceprezes Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych (PERN) „Przyjaźń” Dariusz Zawadka.

Nowak: W PKP 30 baniek to nie jest wielki pieniądz. Oczywiście to jest bardzo duży pieniądz. Ale mówię, jakie oni mieli podejście zawsze w PKP. Tam od 100 się rozmowa zaczynała.

Zawadka: Za 30 to bezpieczeństwo informacji zrobili. Coś, co było warte może z 80 tys.”.

Nowak: Ha, ha, 20 baniek, k…a.

Zawadka: Jak ja to zobaczyłem, to, k…a, po prostu mówię, co to jest?.

Nowak: Bezpieczeństwo informacji i certyfikaty ISO. Wdrożenie norm jakości. 20 baniek wzięli za to od PKP. A spółka nawet z Grupy PKP, która ma te same uprawnienia itd. PKP Informatyka chciało to zrobić za 500 tys. zł. Tamci 20 coś milionów, a ci 500 tys. No i wzięli tą za 20 baniek.

Parafianowicz: Im ten miś droższy, tym…?.

Nowak: Tym? Otwieramy oczy niedowiarkom."
    ---------------------------

Już się nie mogę doczekać jak się za to weźmie sam Miś - Ryś (grany przez autora)
  • 2015-01-20 16:57 | 4WD

"Zapis taśm z udziałem Sławomira Nowaka, który śmieje się ze złodziejstwa w spółce. W rozmowie oprócz Nowaka uczestniczą były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz oraz wiceprezes Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych (PERN) „Przyjaźń” Dariusz Zawadka.

Nowak: W PKP 30 baniek to nie jest wielki pieniądz. Oczywiście to jest bardzo duży pieniądz. Ale mówię, jakie oni mieli podejście zawsze w PKP. Tam od 100 się rozmowa zaczynała.

Zawadka: Za 30 to bezpieczeństwo informacji zrobili. Coś, co było warte może z 80 tys.”.

Nowak: Ha, ha, 20 baniek, k…a.

Zawadka: Jak ja to zobaczyłem, to, k…a, po prostu mówię, co to jest?.

Nowak: Bezpieczeństwo informacji i certyfikaty ISO. Wdrożenie norm jakości. 20 baniek wzięli za to od PKP. A spółka nawet z Grupy PKP, która ma te same uprawnienia itd. PKP Informatyka chciało to zrobić za 500 tys. zł. Tamci 20 coś milionów, a ci 500 tys. No i wzięli tą za 20 baniek.

Parafianowicz: Im ten miś droższy, tym…?.

Nowak: Tym? Otwieramy oczy niedowiarkom."
    ---------------------------

Już się nie mogę doczekać jak się za to weźmie sam Miś - Ryś (grany przez autora)
  • 2015-01-23 11:28 | ziołolipa

Piękny felieton, trochę ku pokrzepieniu serc. Jednak komentarz 4 WD sprowadził mnie na ziemię. Nie ma nadziei.
    pozdrawiam
  • 2015-01-25 18:32 | Druid

Musieliby umieć czytać i posiadać wewnętrzny przymus czytania.
  • 2015-01-27 11:29 | To są dialogi na miarę czasów

Sępy, brojlery, herosy...