Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Propozycja dla banków jak zamienić kredyt frankowy na złotówkowy.

(3)
2015-01-19 20:46 | marek962
Przykładowo dwie osoby brały kredyt 200 tys. zł pierwsza we frankach druga w złotówkach.
Na dzień dzisiejszy pierwsza osoba spłaciła w sumie 40 tys. wraz z odsetkami w przeliczeniu po cenie jakiej kupowała franki. Druga osoba spłaciła przykładowo 70 tys. również z odsetkami .Różnica wynika oczywiście z wyższego oprocentowania. Druga osoba przykładowo ma do spłacenia 150 tys. zł na dzień dzisiejszy. Widać różnice poniesionych kosztów która wynosi 30 tys. zł .Ta kwota należy się bankowi. Dlatego chcąc zamienić kredyt na zł. pierwsza osoba będzie miała do spłaty 180 tys. zł . i będzie od teraz spłacać kredyt w zł. i na warunkach jakie ma druga osoba.