Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Firmy typu start-up robią furorę

(5)
Wiele prezentów, jakie w tym roku znajdziemy pod choinką, powstało dzięki start-upom – innowacyjnym firmom tworzonym przez najmłodsze pokolenie polskich przedsiębiorców.
 • 2015-01-20 23:34 | Mark

  To droga do samorealizacji, dobrej samooceny, i nierzadko do wolnosci finansowej i dobrobytu

  Chcialbym podziekowac panu Adamowi Grzeszakowi za ten swietny artykul. Sam przeszedlem podobna droge - od niczego do malej firmy, ktora mi dala samorealizacje, wygodne zycie, niezaleznosc finansowa oraz pewna satysfakcje z mojego postepowania i podjetego ryzyka. Uwazam, ze zdecydowanie "gra jest warta swieczki" i zachecam kazdego, komu marzy sie wlasny biznes, do startu! W sumie tez zrozumialem, ze ten "sukces" to najmniej wazna rzecz w tej grze. Co sie liczy to kim sie czlowiek musi stac by stanac na wysokosci zadania. I mysle ze to w ostatecznym rozrachunku daje najwieksza satysfakcje. A reszta, to mile "gravy" : ) Gratuluje wszystkim, ktorzy maja odwage podjac to wyzwanie. I podkreslam, nie potrzeba srodkow i pieniedzy, tylko pomyslu, entuzjazmu, odwagi, wytrwalosci i charakteru. Troche sie za bardzo rozpisalem : )
 • 2015-01-21 21:05 | steaktartar

  Re:Firmy typu start-up robią furorę

  Płatna reklama. :-(
 • 2015-03-11 08:37 | gocki

  Re:Firmy typu start-up robią furorę

  Niewątpliwie robią furorę, ale za granicą :) W Polsce tak naprawdę jest mało startupów, którym udało się osiągnąć sukces. Na myśl przychodzi mi Brand24, ew. serwis z ofertami pracy GoWork - większość takich małych firm nie jest w stanie przetrwać nawet jednego roku. Nie jest bez znaczenia fakt, że prawo nie jest przyjazne przedsiębiorcom - wysokie składki na ZUS trzeba płacić niezależnie od tego czy ma się dochód czy nie.
 • 2015-04-08 11:22 | 00Beata

  Re:Firmy typu start-up robią furorę

  Obecność w mediach społecznościowych to jedna kwestia, druga natomiast to aktywne wykorzystanie FB i Twittera do prowadzenia kampanii marketingowych. Dobrym przykładem jak pozyskać klientów przez internet jest [url=http://www.villarubinstain.pl/crowdsourcing/crowdsourcing-czy-warto/]crowdsourcing[/url]. Co myślicie o takim sposobie reklamy?
 • 2015-04-08 11:28 | 00Beata

  Re:Firmy typu start-up robią furorę

  Obecność w mediach społecznościowych to jedna kwestia, druga natomiast to aktywne wykorzystanie FB i Twittera do prowadzenia kampanii marketingowych. Dobrym przykładem jak pozyskać klientów przez internet jest crowdsourcing. Co myślicie o takim sposobie reklamy?