Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niestrawne warzywo

(2)
2015-01-21 09:33 | wnukmarek
Ogórek, taka polityczna nowalijka, w mediach typu TOK FM, TVN, czy Polsat wywołała biegunkę. Może i politycznie warzywko mało strawne (poza polityką każdy facet chętnie by taką nowalijkę skonsumował) i wywołujące sr...kę, choć chyba bardziej strach, że dotychczasowy strażnik żyrandola może nie wygrać w I turze. Pokazując p. M. Ogórek reklamują ją, pokazują i obrzydzając niechcący promują. Pamiętam jak przed laty podczas kampani prezydenckiej pewna pani zapytana na kogo zagłosuje, odpowiedziała; "Oczywiście na P. Olechowskiego, bo on jest taki przystojny". Takich wyborców, którzy nie znają się lub nie interesują polityką jest od groma i tu piękne i świeże warzywko ma większe szanse. A mnie mało interesuje, kto będzie strażnikiem żyrandola, może nim być ładne dziewcze i nie musi być specjalnie mądre ( choć p. Ogórek na mądrą wygląda}, bo już nie jeden lokator Belwederu nie powalał swoją inteligencją, erudycją czy mądrością.""
  • 2015-01-21 14:01 | zet

    Re:Niestrawne warzywo

    Pan Wałęsa ma rację. Pani Ogórek będzie dobrym kandydatem na urząd prezydenta RP za 10 lat. O ile w tym czasie odbędzie staż w działalności partyjnej, na różnych stanowiskach. Nie powinna też unikać pracy w organach samorządowych. Wszystko razem przygotuje ją do sprawowania wysokiego urzędu w państwie.
    Lewica nie powinna czekać na porażki,wpierw w wyborach prezydenckich,potem w parlamentarnych. Pora na reformatorski program,nowe władze i aktywność medialną. I to przed najbliższymi wyborami parlamentarnymi.