Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

emeryci! pomóżcie

(1)
2015-01-26 17:56 | toja1945

Emeryci! wspomagajcie kapitalistów
Tzw. "kapitaliści" to jak wszystko po tzw. transformacji "transformują się "inaczej". Są warstwą wydrwigroszów najbardziej ROSZCZENIOWĄ. (gdzie górnikom do nich). To oni mieli napędzać gospodarkę, a w istocie to lumpen-kapitaliści, - wciąż żądają, czyli są to kapitaliści utrzymywani m.in. z podatków emerytów. bez emerytów ten kapitalizm upadnie. Mają godnych lobbystów w fundacji Batorego. (zobaczcie kto tam jest).
Wniosek dodatkowy: Należy podnosić emerytury, bo od tego zależy polski kapitalizm.