Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Projekt Magdalena Ogórek”

(3)
Magdalena Ogórek jest Stanem Tymińskim XXI w. Ale mu nie dorówna.
 • 2015-01-28 14:20 | Zofijek

  Może ktoś wreszcie

  zająłby się poważnie "dorobkiem naukowym" pani Ogórek.
  Tu są podpowiedzi:
  http://www.templariusze.org/platformy_new/viewtopic.php?f=37&t=93

  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/694826,doktorat-magdaleny-ogorek-sciema.html
 • 2015-01-28 15:51 | zet

  Re:„Projekt Magdalena Ogórek”

  Projekt "Magdalena Ogórek" byłby całkiem dobrym pomysłem,gdyby dotyczył objęcia funkcji zwolnionej przez pana Millera. Na prezydenturę ta pani żadnych szans nie ma.Może kiedyś. Lewica potrzebuje programu oraz młodych ludzi,zdolnych ambitny plan wcielać w życie. Okupowanie stołka przez pana Millera świadczy o tym,że aktualne skupisko kolesi/SLD/ liczy wyłącznie na utrzymanie się na państwowym wikcie i na nic więcej. Krążenie po różnych ugrupowaniach dawnych aparatczyków to dowód,iż żadne idee im nie przyświecają.
 • 2015-01-28 18:47 | Leszex

  Re:„Projekt Magdalena Ogórek”

  W normalnym czasie Bronisław Komorowski miałby wygraną w pierwszej turze, a pani Magdalena Ogórek sympatię i drugie miejsce. Czas jest sprzyjający konfliktom, podziałom i podchodom różnego rodzaju. Wyborcy w takich warunkach rozhuśtani emocjonalnie mogą podjąć każdą decyzję i nie będą pewni na kogo postawić do ostatniej chwili. Uważam za pożądany wybór kobiety na Prezydenta, bo to uspokoi nastroje, usadzi Prezesa i być może zmieni kształt polityki zagranicznej. Nie będę namawiał do przyjęcia tej opcji jako ostatecznej, gdyż kandydatka nie przedstawiła programu. Mimo to zaczynam wierzyć, że program będzie rozsądny a gwiazdy będą sprzyjały pani Magdalenie Ogórek.