Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Redaktor Szostkiewicz wyciął...

(4)
2015-01-28 17:50 | znafcafszystkiego
... ze swojego blogu wszystkie komentarze niezgodne z jego "jedynie słuszną" linią polityczną. :-(
 • 2015-01-28 22:03 | kaesjot

  Re:Redaktor Szostkiewicz wyciął...

  Normalne - ja tam nie piszę.
 • 2015-01-29 21:14 | znafcafszystkiego

  Re:Redaktor Szostkiewicz wyciął...

  Harman też wycina, a więc znikam z jego blogu.
 • 2015-01-31 06:28 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Redaktor Szostkiewicz wyciął...

  Trzeba jednak dawać świadectwo prawdzie,że na Forum POLITYKI manipuluje się,łącznie z usuwaniem kometarzy.Z mojego doświadczenia wynika,że w ramach KULTU HOLOCAUSTU ogranicza sie oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.
  Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,której narzędziem są procesy destabilizacyjne.To w ramach handlowania wojną i pokojem,który to proces opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.Liczbowo potwierdził to Chińczyk Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.W ramach cywilizacyjnie ukształtowanej zdolności do przewrotności klasyką jest proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który odwołuje się do zbrodniczych,również antypolskich korzeni.W spadku po walce zła ze złem to jest faszyzmu (rasizm niemiecki) i komunizmu (rasizm rosyjski) doświadczamy kolejnej walki zła ze złem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  DESTABILIZACYJNA KLASYKA na skalę globalną rozpoczęła się kiedy od ateizmu gorszym okazało się być chrześcijaństwo.
  https://www.youtube.com/watch?v=0JpSHVBV6tE