Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

(7)
Są skuteczniejsze, wykazują się większym zrozumieniem. I wyciągają trafniejsze wnioski już na podstawie wyrazu twarzy.
 • 2015-01-29 08:24 | Andrzej

  Wydajna praca

  Jednym słowem, grupa dobrej roboty.
 • 2015-01-29 21:35 | znafcafszystkiego

  Re:Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

  Naukowcy radzieccy, mam nadzieję!
 • 2015-01-29 23:53 | były student

  Re:Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

  http://opole.naszemiasto.pl/artykul/szkola-nie-otworzyla-kierunku-ale-czesnego-tez-nie-oddala,2669994,art,t,id,tm.html
  http://opinieouczelniach.pl/opinie/szkola-wyzsza-im-bogdana-janskiego-wydzial-zamiejscowy-w-krakowie/
  http://opinieouczelniach.pl/opinie/szkola-wyzsza-im-bogdana-janskiego-w-warszawie/
  http://opinieouczelniach.pl/opinie/szkola-wyzsza-im-bogdana-janskiego-wydzial-zamiejscowy-w-chelmie/
 • 2015-01-30 21:21 | waldi

  Re:Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

  Tak, tak, ekonomiści i wielki kapitał już dawno odkrył, że kobiety łatwiej wykorzystać w pracy niż mężczyzn. W firmach na różnych stanowiskach pracy są bardziej uległe, posłuszne, zręczne i na ogół pracują za mniejsze pieniądze. Opłaca się zatrudniać kobiety. Lepiej nadają się na niewolników niż mężczyźni. Gdyby to mężczyźni zachodzili w ciążę i pracodawca zapytał kiedy ją planują, mógłby od niejednego usłyszeć cierpką odpowiedź albo i coś więcej jeszcze. Przeciętna kobieta potulnie zniesie to upokorzenie, bo nie chce stracić pracy. Tak, tak, kapitał wie o tym.
 • 2015-01-31 22:20 | _sens

  Re:Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

  Trafiłeś w sedno sprawy
 • 2015-02-01 22:48 | lenin

  Re:Naukowcy dowodzą: Im więcej kobiet w grupie, tym wydajniejsza praca

  Gdyby to byla prawda to kapitaliści dawno już by zatrudniali tylko kobiety. Ci naukowcy to zapewne z dziedziny nauki o nazwie głupota.
 • 2015-02-04 06:40 | joanna

  "musi być pani trzy razy lepsza niż facet by być tak samo poważana"

  To zdanie (z pewnymi modyfikacjami) usłyszałam wielokrotnie w swoim życiu wielokrotnie. I zawsze okazało się prawdą. I przekonanie szefa- mężczyzny zawsze, a kobiety- często, że potrafię robić swoją pracę tak samo dobrze (często- dużo lepiej) jak osoba płci męskiej oznaczało moje znacznie większe zaangażowanie i dużo lepsze efekty pracy niż owego pana.
  To jest kwestia przypisywania "wyższej wartości" mężczyznom z góry. Wyższej inteligencji, silniejszych nerwów, mniejszej emocjonalności itd. na co zwolennicy owej wyższości mają całą historię ludzkości tworzoną przez mężczyzn w czasie gdy kobieta albo była w kolejnej ciąży, albo karmiła albo umierała przy porodzie czyli generalnie nadawała się tylko do reprodukcji gatunku. Oczywiście królowe Elżbieta I i Wiktoria oraz caryca Katarzyna to wyjatki potwierdzające regułe, że baby rządzić nie potrafia podobnie pani Ghandi, Meir i Thatcher.
  Ten stereotyp "gorszego pracownika" powoduje, że panie rywalizują z panami a panowie muszą im dorównać, bo być gorszym od baby to obciach. Wczęsniej- jest tak w szkołach, na uczelniach.
  Na podobnej zasadzie obserwuję "rywalizację" na drodze- "nie dać się wyprzedzić babie!" z rozbawieniem. Bo, drodzy panowie, siusiak w spodniach nie rekompensuje koni mechanicznych pod maską i butem, czy but szpilką czy kamaszem.