Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zołnierz Rosji pije.....

(9)
2015-01-29 15:21 | Obserwer
aby upodlić , pozbawić godności samego siebie w celu zadowolenia swoich dowódców.
Na oczach świata żołnierz rosyjski upadla przede wszystkim siebie sprowadzając swoja rolę do roli oprycha, okrutnika, zapijaczonego nędznika pastwiącego się nad pokonanym ochotnikiem ukraińskim i żołnierzem broniącym swojej ojczyzny.
Niedawni bracia teraz wrogowie w imię wydumanej dominacji Rosjanie jako żołnierze zeszli do roli katów, upadlających drugiego człowieka, swojego sąsiada mówiącego tym samym językiem.

Wieka smuta dla tego wielkiego kraju nastała , bo rządzi nim schizofreniczny osobnik niestety.
Wielki smutek i żałość ogarnia człowieka , bo wie, że są tam ludzie zniewoleni, zastraszeni i rozdarci . Jednak dopóki nie przedrą się przez swoje słabości do swojej autentycznej woli i rozumu dopóki będą pić i bić drugiego człowieka, poniżać go , pastwić się nad nim jak nad rzeczą. Tak , aby to wszystko robić trzeba najpierw mocno napić się, aby ich dusza rosyjska nie wzięła nad ich zbełtanym rozumem góry.
Biedni ci Rosjanie jak robią z siebie bestie w ludzkiej postaci , gdy jednocześnie ich sumienie wyje i na trzeźwo nie da się żyć.

Kara tego świata to następna świadomość jaka im towarzyszy. Ludzkość w tej chwili wypracowała taki mechanizm ścigania zbrodniarzy wojennych, że kara dla nich jest nieuchronna. Chwila bycia w roli" dominującego pana" minie szybko, a świadomość nieuchronności kary pozostanie znacznie dłużej.

Trzeba dużo złej woli wykrzesać, aby tak postępować. Zdecydowanie wiedzą, że to w czym uczestniczą jest złem w czystej demonicznej postaci. Sprzeciw świata , potępienie i odraza do tego typu postawy żołnierza wobec żołnierza musi gdzieś w ich świadomości robić straszną ruinę na własnych umysłach. Poddają się w tej chwili samozagładzie moralnej i to jest straszne. To jest straszny ich moralny czyściec. Szkoda, że znowu w swojej historii dali się zwieść strasznemu złu.
Honor i duma żołnierza Rosji poszła znowu na użytek politycznej kurtyzany za brudne kremlowskie diengi.
 • 2015-01-29 20:21 | znafcafszystkiego

  Re:Zołnierz USA jest na narkotykach...

  ,,,aby upodlić , pozbawić godności samego siebie w celu zadowolenia swoich dowódców, każących mu mordodwać cywilów. :-(
  Na oczach świata żołnierz amerykański upadla przede wszystkim siebie sprowadzając swoja rolę do roli oprycha, okrutnika, zapijaczonego nędznika pastwiącego się nad pokonanym cywilem i żołnierzem broniącym swojej ojczyzny...
 • 2015-01-29 22:02 | kaesjot

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  Szanowny Obserwerze . Czy byłeś na wojnie , siedziałeś o kopie a nad Tobą świstały kule, Widziałeś jak jedna z nich urwała kawałek czaszki koledze, innemu mina przeciwpiechotna urwała nogę a innego wybuch pocisku artyleryjskiego rozerwał na kilka części ?
  Jeśli byłeś to byś tak nie pisał a jeśli nie byłeś to tak pisać nie masz prawa.
 • 2015-01-29 22:34 | Leszex

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  "Biedni ci Rosjanie..." pisze Observer. Dodam biedni Ukraińcy, biedni Polacy, generalnie Słowianie. Całe szczęście, że są jeszcze Rosyjscy żołnierze. Władimir Putin powiedział "groźni ale uprzejmi". Prezes Kaczyński powiedział "lepsze wojsko pijane ale bitne". Prezydent Ukrainy zapowiedział wielką armię. Jaka będzie szanowny obywatelu Observer?
 • 2015-01-31 19:16 | abchaz

  pragnienie

  Czytajac komentarz Observera doznaję nieodpartej ochoty by się napic.
 • 2015-02-02 00:52 | Wola

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  Tak "biez wodki ...."
  Obawiam się, że przyjdzie czas w którym żadna ilość alkoholu nie uśpi i nie ukoi sumień dzisiejszych pseudo zwycięzców.
  Mateczka Prawda znajdzie sposób na zwycięstwo sprawiedliwości.
  Biedni bracia Rosjanie , bo znowu są w okowach zaczadzenia oraz zniewolenia propagandą swoich umysłów. Trudno, widać ich wola taka słaba genetycznie jest.
  Jednak tego nikt nie przeskoczy i nie zmieni poza nimi. To jedyne co w ludzkim umyśle jest i całkowicie zależne jest od samego człowieka. W wolę człowieka nawet Bóg nie ingeruje. Wybór między dobrem i złem ma przez dany rozum tylko i wyłącznie człowiek.

  Amerykańscy "gorliwcy" też otrzymali za swoje wyczyny na B. Wschodzie kary długoletnich więzień. Spoko każdy kij ma dwa końce.
 • 2015-02-02 14:48 | Na trzezwo

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  Nic dodać nic ująć. Świat W WIĘKSZOŚCI ma dość pomysłów Rosji na nowe reguły gry.

  Co do Rosjan to w istocie sami muszą zdecydować. Upijanie się, upijanie żołnierzy jest środkiem doraźnym. Jednak świadczy,
  że jakieś resztki trzeźwego oglądu tej kuriozalnej sytuacji w nich pozostały, gdzieś drzemią i aby sprostać oczekiwaniom Kremla muszą je utopić w alkoholu walcząc w Donbasie. Zapętlenie jest straszne. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło.
 • 2015-02-02 15:06 | znafcafszystkiego

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  Wola
  Martw się lepiej o epidemię narkomaństwa wśród polskiego kontyngentu "afgańskiego"...
 • 2015-02-03 20:09 | Leszex

  Re:Zołnierz Rosji pije.....

  Jak czytam na trzeźwo to też mam się ochotę napić, a po dzisiejszych wypowiedziach pani Premier to szczególnie. Jeżeli kiedyś skończą kawałek autostrady A-1 od Tuszyna do Strykowa to może mi przejdzie. Ten cyrk polityczny przecież kiedyś musi się też skończyć. No to na zdrowie panowie (żubróweczka)