Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego Żydzi wstępowali masowo do UB?

(3)
2015-01-30 23:31 | znafcafszystkiego
Wbrew temu, co napisał na swoim blogu Hartman, Żydzi z UB znęcali się nie tylko nad przedstawicielami polskiej prawicy, ale także nad ludowcami z PSL, socjalistami z PPS a nawet nad Polakami-komunistami z PPR, n.p. nad Władysławem Gomułką (Wiesławem), oskarżonymi przez Żydów z UB o tzw. odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne. Proszę więc Pana Hartmana o odrobinę uczciwości – [b[Żydzi wstępowali bowiem do UB głównie po to, aby „odgryźć|” się na wszystkich Polakach za urojone winy owych Polaków, a nie tylko z nienawiści do polskiej nacjonalistycznej prawicy, czyli głównie tzw. żołnierzy wyklętych, którzy, by the way, absolutnie nie są z mojej bajki. :-(